کد خبر : 57348

از شروع فصل مشخص بود که پرسپولیس در پست مدافع میانی به مشکل خواهد خورد. بعد از رفتن شجاع خلیل‌‍‌زاده و محمد نادری، یحیی و کادرش مجبور شدند محمد انصاری مصدوم را علی رغم مخالفت اولیه در تیم نگه دارند، اما مشخص بود که انصاری برای مدتی طولانی نمی‌تواند دست مربیان تیمش را بگیرد و به کار بیاید.

به گزارش ایران ورزشی ، پرسپولیس فصل را با سیدجلال و کنعانی‌زادگان شروع کرد، اما مشخص بود که وقتی بکاپ مناسبی برای این مدافعان وجود نداشته باشد، این تیم در ادامه به مشکل خواهد خورد. پست مدافع میانی همیشه جزو حساس‌ترین پست‌هاست چرا که مصدومیت و محرومیت بیشتر از بقیه بازیکنان سراغ نفرات این پست می‌آید. از این جهت تیم‌های بزرگ برای موفقیت، غیر از بازیکنان اصلی درجه یک در این پست باید از مدافعان میانی ذخیره خوبی هم برخوردار باشند که فعلاً پرسپولیس از این مهم محروم است و جدا از اینکه بازیکن ذخیره مناسبی ندارد، مدافعان اصلی‌اش را هم از دست داده است.

محمد حسین کنعانی‌زادگان در بازی با فولاد غیر از ماجرا‌هایی که با داور مسابقه داشت، با یک شروع عجیب دچار کشیدگی همسترینگ شد و حالا گفته شده حداقل یک ماه دور از میدان خواهد بود.

حالا یک هفته از مصدومیت کنعانی می‌گذرد و او حداقل سه هفته دیگر مصدوم خواهد بود، اما با در نظر گرفتن بازی‌های فشرده پیش روی تیمش کنعانی حداقل ۵ بازی بعدی تیمش در نیم فصل اول را از دست داده و اگر مسابقات نیم فصل دوم بلافاصله و بدون تعطیلی آغاز شود شاید یکی دو بازی از نیم فصل دوم در اسفند ماه را از دست بدهد.

پرسپولیسی‌ها مصدومیت کنعانی و از دست دادن مدافع ملی‌پوش‌شان را تقصیر محمدحسین زاهدی‌فر داور بازی با فولاد می‌دانند و می‌گویند با عذرخواهی این داور به خاطر اشتباهی که انجام داد و علیه این تیم پنالتی گرفت، مصدومیت کنعانی که می‌تواند ضربه مهلکی به پرسپولیس بزند درست نمی‌شود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها