کد خبر : 57154

پیشکسوت استقلال امیدوار است این تیم سایپا را ببرد تا اختلاف امتیازش را با رقبایش زیاد کند.

به گزارش برنا ، هاشم بیک‌زاده، بازیکن اسبق تیم استقلال، درخصوص پیروزی آبی‌پوشان مقابل تراکتور گفت: خدا را شکر استقلال توانست با سه گل پیروز شود و انجام این کار در تبریز کار بزرگی است و فکر می‌کنم این شهر برای دیاباته خوش یمن است چون پارسال مقابل تراکتور هت تریک کرد و در این بازی هم دو گل زد. شیخ و قایدی به روزهای اوج‌شان برگشتند و در کنار هم زوج خوبی برای خط حمله استقلال ساخته‌اند.

او درباره بهتر شدن آمار گلزنی استقلال ادامه داد: آمار خط حمله استقلال خوب شده، فقط باید تمرکزشان را در کارهای دفاعی بیشتر کنند و قطعا موفق‌تر خواهد شد.

بیک‌زاده درخصوص اینکه استقلال می‌تواند صدرنشینی‌اش را حفظ کند؟ گفت: این موضوع به خودشان بستگی دارد. به نظر من با یک چینش خوب، تعویض به موقع و استفاده هر چه بهتر از موقعیت‌هایی که به دست می‌آید و یک برنامه‌ریزی درست در دفاع و حمله می‌تواند به این صدرنشینی تداوم بخشد. تا الان هم مشکلاتی در ترکیب و تعویض بوده ولی خدا کمک کرده و استقلال الان صدر جدول است.

بازیکن اسبق استقلال درخصوص بازی پیش‌رو این تیم با سایپا گفت: سایپا دفاعی بازی و از ضدحملات استفاده می‌کند و استقلال باید حواسش به این موضوع باشد اما فکر می‌کنم آبی‌ها بتوانند سایپا را شکست دهند و اختلاف امتیازشان را با حریفان دیگر زیاد کنند.

بیک‌زاده درخصوص رقبای استقلال افزود: تیم‌هایی مثل سپاهان و فولاد رقیب استقلال هستند ولی امسال پرسپولیس را رقیب استقلال نمی‌دانم چون ضعیف شده اما استقلال خودش می‌تواند رقیب خودش باشد و باید حواسش به این باشد که همه چیز را دقیق انجام دهد تا در ادامه راه مشکلی برایش پیش نیاید. 3

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها