کد خبر : 56976

استقلالی‌ها که هر سال با حواشی مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند، امسال نیز حواشی دیگری دامن گیر آبی‌ها شده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، در ابتدای لیگ بیستم مدیران باشگاه استقلال پس از قطع همکاری با فرهاد مجیدی، محمود فکری سرمربی وقت تیم نساجی مازندران را جایگزین او کردند.

تیم استقلال نتایج نسبتا قابل قبولی را تا پایان هفته دهم کسب کرده و با یک بازی کمتر نسبت به صنعت نفت آبادان در رده دوم جدول مسابقات لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلالی‌ها که هر سال با حواشی مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند، امسال نیز حواشی دیگری دامن گیر آبی‌ها شده اند. در حالی که هنوز نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر به پایان نرسیده است، اما ۱+۴ بازیکن این تیم به دلایلی مختلف در کمیته انضباطی این باشگاه حضور یافته و پاسخگوی مدیران بوده اند.

فرشید اسماعیلی

هافبک تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر و در زمان مدیریت احمد سعادتمند قرارداد خود را با آبی‌ها تمدید کرد. در تمرین روز ۲۰ آذر ماه و هنگامی که احمد مددی (سرپرست وقت باشگاه استقلال) در تمرین آبی‌ها حضور یافت، اسماعیلی به دلیل نامشخص بودن بند‌هایی از قراردادش که مورد تائید باشگاه نبودند به او اعتراض و با عصبانیت محل تمرین را ترک کرد.

پس از این اتفاق فکری این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد و بعد از این که جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال با حضور اسماعیلی تشکیل شد، ۲ طرف توانستند به صلح برسند و اختلافات را کنار گذاشتند.

فرشید باقری

پس از دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان که با شکست آبی‌های پایتخت به پایان رسید؛ فرشید باقری هافبک استقلال در صفحه مجازی خود پیام تندی را خطاب به برخی از هواداران استقلال منتشر کرد که این موضوع با واکنش هواداران این تیم همراه و به همین دلیل این بازیکن به کمیته انضباطی استقلال دعوت شد.

محمود فکری از عملکرد این بازیکن رضایت ندارد و نام او به دلیل بی انگیزگی در تمرینات و رفتار‌های غیر حرفه‌ای، پیش از برگزاری دربی ۹۴ از لیست آبی‌ها خط خورد و در اختیار باشگاه قرار گرفت و به احتمال زیاد از حالا باید او را یکی از بازیکنان جدا شده از جمع آبی‌ها در نیم فصل بدانیم.

شیخ دیاباته

مهاجم گلزن و اهل مالی تیم فوتبال استقلال تهران در جریان دیدار آبی پوشان مقابل فولاد خوزستان که با حواشی زیادی هم همراه بود؛ هنگامی که فکری قصد داشت او را تعویض کند، به سرمربی استقلال اعتراض کرد و درگیری لفظی بین او و اعضای کادرفنی آبی‌های پایتخت پیش آمد. همین موضوع باعث شد تا این مهاجم به کمیته انضباطی باشگاه استقلال دعوت شود و پس از گفت‌وگو با مدیران استقلال به تمرینات استقلال بازگشت.

هروویه میلیچ

هافبک کروات تیم فوتبال استقلال که توانسته بود بازی‌های درخشانی را از خود به نمایش بگذارد و در دیدار مقابل ذوب آهن تک گل آبی‌ها را به زیباترین شکل ممکن و از روی ضربه ایستگاهی وارد دروازه شهاب گردان کرد، پس از دیدار مقابل گل گهر سیرجان و به دلیل عدم به کار گیری او از سوی محمود فکری نسبت به این موضوع با انتشار یک مطلب در صفحه مجازی خود واکنش نشان داد. پس از این اتفاق، فکری که نشان داده بود در موارد انضباطی بسیار قاطع عمل می‌کند، او را در اختیار باشگاه قرار داد. این تصمیم فکری به مزاج میلیچ خوش نیامد و او در یک عمل غیر منتظره تصمیم گرفت تا قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ و ایران را به مقصد کشورش ترک کند. حال باید دید که مدیران استقلال می‌توانند این بازیکن را راضی به حضور در تیمشان کنند یا خیر.

وریا غفوری

تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دیدار معوقه از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر، روز ۲۲ دی ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این بازی در پایان با تساوی ۲ - ۲ به پایان رسید. پیش از آغاز این بازی، مدیران استقلال وعده‌های زیادی را به بازیکنان این تیم در صورت پیروزی در دربی ۹۴ داده بودند، اما با تساوی این وعده‌ها محقق نشدند.

پس از این بازی و در حالی که بازیکنان استقلال از نتیجه به دست آمده ناراحت بودند، به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود از مدیران این باشگاه گلایه کردند. همین موضوع باعث شده تا وریا غفوری به عنوان کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران به جلسه کمیته انضباطی این باشگاه دعوت شود که زمان آن به هفته آینده موکول شده است.

البته محمود فکری این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار نداده و حتی از غفوری نیز بابت احضار شدن به کمیته انضباطی باشگاه حمایت کرده است، اما مدیران باشگاه از این بازیکن خواسته اند که به کمیته برود و به همین منظور نام غفوری جزء بازیکنانی قرار می‌گیرد که از ابتدا تا این جای فصل به این کمیته دعوت شده‌اند و او در لیست سیاه فکری قرار ندارد.

فردین رابط

چند روز پیش در پی اشتباه فردین رابط در بازی دربی امید‌ها که با پیروزی ۲ بر یک استقلال به پایان رسید؛ بازیکن جوان استقلال توسط محمود فکری کنار گذاشته شد و این بازیکن بازی مهم دربی بزرگسالان را از دست داد، اما رابط به بهانه تولد محمود فکری و برای عذرخواهی با دست گل در محل تمرین استقلال حاضر شد و فکری هم در زادروزش این بازیکن را بخشید

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها