کد خبر : 56770

با عبور از سخت ترین لحظاتی که ممکن است برای هر مهاجمی پیش بیاید حالا او امیدوارکننده ترین بازیکن فعلی فوتبال ایران است.

 به گزارش ورزش سه ، احتمالا این روزها و در میان سرک کشیدن به شبکه های اجتماعی به جملاتی نظیر " چقدر طارمی را در بوق و کرنا می کنید" یا " اگر جای کره ای ها بودیم و ستاره ای مثل سون هیونگ مین را داشتیم چه می کردیم" مواجه شده اید.

اما در هنگامه این درخشش در مقطعی انتقادات از طارمی به بالاترین حد خود هم رسید؛ بخصوص وقتی او در بازی الریان با پنالتی چیپ موقعیت خوبی را هدر داد و هزاران هوادار بدترین شعارها را نثارش کردند. آن روزها اما گذشته و بعد از چند فصل خاطره ساز در جمع سرخ ها، طارمی راهی لیگ ستارگان قطر و باشگاه الغرافه و سپس پرتغال شده است. با وجود تمام نقدهایی که به او بابت انتخاب الغرافه مطرح می‌شد اما مهدی اصرار داشت که این انتخاب پلی برای حضور او در فوتبال اروپا بوده است؛ اتفاقی که تنها پس از چند ماه رخ داد و ستاره ایرانی همانطور که وعده داده بود راهی فوتبال اروپا و باشگاه نه چندان مطرح ریو آوه شد.

مهدی دیروز به عنوان بهترین مهاجم ماه لیگ پرتغال انتخاب شد تا نشان دهد هیچ محدودیتی برایش وجود ندارد پس قطعا کم لطفی به او و خودمان خواهد بود اگر بخواهیم با مقایسه های بی جا توانایی هایش را زیر سوال ببریم یا به خاطر این همه درخشش در فوتبال اروپا به خودمان افتخار نکنیم.در عین حال کسی چه می داند شاید فصل آینده یک تیم بزرگ تر، دستاوردهای بالاتر و حتی جنون آمیزتر همتاهای آسیایی. آن وقت است که سکه دوم را به اسم مهدی ضرب می‌کنیم!

مهدی اسدی 

طرح : سبحان ضرغامی

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها