کد خبر : 56728

اگرچه ترک ایران توسط هرویه میلیچ برای طرفداران فوتبال شوکه‌کننده بود اما این بازیکن هم برای تصمیم دلایل محکمی دارد.

به گزارش "ورزش سه"،‌ در شرایطی که طرفداران استقلال همچنان اتفاقات دربی پایتخت را فراموش نکرده بودند، هرویه میلیچ یک شوک عجیب را به آنها وارد کرد. مدافع کروات که دیروز هیچ واکنشی به نیمکت نشینی اش نداشت، بدون آنکه با کادرفنی و مدیریتی باشگاه هماهنگ کند، با تهیه بلیت تهران را ترک کرد.

میلیچ که هیچ کس از مدیران استقلال را از تصمیمش آگاه نکرده بود، همراه با خانواده اش تهران را ترک  کرد تا نشان بدهد از اتفاقات زیادی ناراحت است و کار برای او به جایی رسیده که دیگر نمی‌تواند در استقلال فوتبالش را ادامه بدهد.

در نگاه اول شاید اینطور به نظر می‌رسید که میلیچ بابت نیمکت‌نشینی‌های متوالی ناراحت است و تصمیم به جدایی و فسخ قرارداد گرفته اما ساده انگارانه بود که اگر بخواهیم باور کنیم او فقط به خاطر این موضوع عواقب کارش را در نظر نگرفته باشد.

اگرچه موضوع عدم اعتقاد محمود فکری به سبک بازی میلیچ هم در تصمیم این بازیکن تاثیرگذار بوده اما مسائل مهم دیگری هم در این تصمیم ستاره کروات نقش داشتند.

مساله اصلی که باعث شده میلیچ برای فسخ قراردادش به صورت یک طرفه اقدام کند، موضوع مالی با باشگاه استقلال است. طبق قرارداد او با استقلال اگر بیشتر از دو ماه از موعد پرداخت پول به میلیچ بگذرد، او می‌تواند با شکایت به فیفا به حق و حقوقش برسد و حالا این ستاره کروات با توجه به مطالباتی که دارد، قصد شکایت از استقلال به فدراسیون جهانی را کرده است.میلیچ طی روزهای گذشته نیز صحبتی درباره مشکلاتش با باشگاه بر زبان نیاورد تا به نوعی دو ماه از عقب افتادن مطالباتش بگذرد و بتواند دلیل محکمی برای ترک ایران داشته باشد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها