کد خبر : 56708

صحبت های یحیی گل‌محمدی در نشست مطبوعاتی پس از مسابقه و مکالمه مستقیمش با وزیر ورزش در نقطه ای ملتهب به اتمام رسید.

به گزارش ورزش سه، سرمربی پرسپولیس که ماه ها حضور ادامه دار این سرپرست سابق پرسپولیس را در جمع هیئت مدیره با خود حمل می‌کرد، بعد از پایان دربی و باتوجه به توقف پرسپولیس، موقعیت را برای حساب و کتاب مناسب دید و با پیش کشیدن جدایی بازیکنی مثل بشار رسن و بحث های قبلی مربوط به فایل صوتی رسول پناه، از وزیر ورزش با لحن تحکم آمیزی خواست که تکلیف این موضوع را هرچه سریع تر روشن کند.

تفاوت صحبت های روز گذشته یحیی با مشابهان قبلی اش، مشخص کردن یک قید زمانی برای عملی شدن این خواسته بود. گل‌محمدی که از موقعیت خود نزد هواداران پرسپولیس با خبر است، شاید برای اولین بار در طول این سرمربی از محدوده فنی بیرون آمده و درخواست اصلاح مدیریتی باشگاه را کرده است.ادامه صحبت های او و استفاده از کلمه تبعات (با تاکید بر این که منظورش از این کلمه استعفا نیست) نشان می‌دهد که او چقدر در این موضوع جدی است و اصرار به  همکاری با مهدی رسول پناه در پرسپولیس می‌تواند تا کجا وضعیت را در هم بریزد.

مهدی رسول پناه که بعد از انتشار دو فایل تصویری و صوتی اش با هواداران پرسپولیس و نسبت های تندی که او نسبت به سرمربی سرخپوشان داده بود، از سمت خود استعفا داد  بعد از آن مجادلات به هیچ وجه حاضر به گفتگو با رسانه ها نشده چرا که به هر حال او نیز آرامشش را در زندگی خانوادگی بیشتر از هر چیز دیگری دوست دارد و می‌داند باتوجه به فحوای صحبت ها و بار اتهامی آن ها، توجیه کردن حملاتش به گل‌محمدی تقریبا غیرممکن است.نکته این که رسول پناه بعد از آن ماجرا از سرپرستی پرسپولیس استعفا داد اما کارش در هیئت مدیره ادامه یافت. این همان موضوعی است که فکر کردن به آن ذهن سرمربی پرسپولیس را به هم می‌ریزد و او حتی به ترک جایی فکر می‌کند که یکی از مدیران ارشدش به او تندترین اتهامات را نسبت داده است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها