کد خبر : 56704

مهدی عبدی طلسم گل نزدن‌های این فصلش را در یک بازی حساس شکست و یکی از بهتری بازی‌های عمرش را برای پرسپولیس مقابل استقلال انجام داد.

به گزارش ورزش سه، بعد از رفتن علی علیپور و از همه مهمتر محرومیت عیسی آل‌کثیر این دغدغه ها بیشتر شد اما مهدی عبدی جوان به خوبی خلاء حضور هر دو مهاجم را در ترکیب تیم پر کرده است.

مهدی عبدی در دربی گل نخست تیمش را به ثمر رساند؛ آنهم در یک شرایط سخت. توپ بلند پشت خط دفاعی استقلال  ارسال شد و او بین دو مدافع تیم یعنی محمد نادری و عارف غلامی توپ را از آن خود کرد و با یک ضربه حرفه‌ای بازی را به تساوی کشاند و در ادامه پایه‌گذار گل دوم تیمش شد. بعد از بازپس‌گیری توپ آن را به پهلوان داد تا ارسال او با ضربه تماشایی وحید امیری تبدیل به گل شود. 

مهدی عبدی در ترکیب پرسپولیس  و در دربی دیروز یکی از بهترین‌های تیمش بود و شاید هم بهترین اما گل مهدی قایدی درخشش او را زیر سایه برد. مهدی عبدی نشان داد دربی‌باز است. هم در این بازی این را به خوبی نشان داد و هم در بازی قبلی. به نظر می‌رسد برای مهدی عبدی فرقی نمی کند در دربی بازی می‌کند یا در فینال لیگ قهرمانان آسیا. او کار خود را به خوبی انجام می‌دهد؛  یعنی گلزنی.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها