کد خبر : 56683

سرمربی پرسپولیس بار دیگر انتقادات تندی را علیه سرپرست پیشین این باشگاه انجام داد تا این سؤال مطرح شود که تبعات حضور وی در باشگاه چیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی 2 -2 تیمش در دربی 94، بار دیگر مانند چند وقت اخیر مدیران و مهدی رسول‌پناه، رئیس هیئت مدیره این باشگاه را مورد انتقاد شدید قرار داد.

گل‌محمدی در این خصوص گفت: رسول‌پناه و اعضای هیئت مدیره در باشگاه بودند و ما  یکی یکی بازیکنان‌مان را از دست دادیم. توجیه آنها این بود که رفتن بازیکنان ما تاثیری در نتایج‌مان ندارد که توجیه مسخره‌ و خنده‌داری بود. رسول‌پناه هنوز به عنوان رئیس هیئت مدیره کار می‌کند و به ریش ما می‌خندد. هیچ کس هم نیست که جواب بدهد. این تیم میلیون‌ها هوادار دارد و اینکه این همه بلا سر ما آمد جای تاسف داشت.

وی ادامه داد: هیچ‌کس نیست که این مسائل را مدیریت کند. آینده خوبی برای باشگاه متصور نیستم و تا وقتی که این آدم‌ها بالای سر کار باشند این مشکلات وجود دارد. من نمی‌خواهم نبردن‌مان را توجیه کنم. تمام تقصیر امروز گردن من اما کار کردن در باشگاهی که هیئت مدیره قوی نداشته باشد و کارشان را توجیه می‌کنند و با عدم مدیریت خوب واقعا سخت است.

گل‌محمدی گفت: به وزیر ورزش می‌گویم که اگر رسول‌پناه  تا یکی دو روز آینده در رأس کار باشد باید تبعاتش را گردن بگیرد. بحث استعفا نیست، واقعا کار کردن در این باشگاه با  آدم‌های ضعیف و کوچک سخت است. از آقای سمیعی هم که در این چند وقت اخیر تلاش کردند می‌خواهم با وزیر صحبت کند؛ آدمی که برای باشگاه این همه مشکل به وجود آورده است نباید کنار باشگاه باشد. هم توهین و هم فحاشی شنیدیم، همه بی‌احترامی‌ها را تحمل کردیم فقط به خاطر هواداران و فینال آسیا. از الان باید خودشان تصمیم بگیرند که می‌خواهند این باشگاه را به صورت خوب مدیریت کنند یا اینکه می‌خواهند باشگاه وارد مشکلات دیگر شود، دیگر خودشان باید تصمیم‌ بگیرند.

سرمربی پرسپولیس که به شدت ناراحت به نظر می‌رسید، در پایان صحبت‌های خود در نشست خبری پاسخی به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا منظورش استعفا است، نداد تا ابهاماتی در خصوص وضعیت او در باشگاه پرسپولیس به وجود بیاید. حال این سؤال مطرح می‌شود که تبعات ادامه حضور رسول‌پناه در پرسپولیس چیست؟ آیا گل‌محمدی تصمیمی برای استعفا دارد یا پای ماجرای دیگری در میان است؟ واکنش مدیران پرسپولیس و وزارت ورزش به این صحبت‌ها چیست؟ برای پاسخ گرفتن باید چند روزی منتظر ماند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها