کد خبر : 56666

کاپیتان استقلال به شدت نسبت به وضعیت مالی این تیم گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، وریا غفوری پس از دربی پایتخت در جمع خبرنگاران گفت: به نظر من تیم ما می‌توانست خیلی بهتر کار کند. انتظارم این بود تا خودم و سایر بچه‌ها خیلی بهتر بازی کنیم، اما متاسفانه آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت. آلودگی هوا نیز فاجعه بود و نفس کشیدن در این هوا را خیلی سخت می‌کرد.

او در خصوص گلایه بازیکنان استقلال از شرایط مالی این تیم ابراز کرد: من می‌گویم این وضعیت فاجعه است. هنوز ۶-۵ بازیکن از سال قبل طلبکار هستند. هنوز دریافتی ما تعدادی از بازیکنان به ۱۰ درصد نرسیده است.

کاپیتان استقلال یادآور شد: پس از دیدار با گل‌گهر می‌گویند که قبل از دربی یک پرداختی خیلی خوب داریم، اما متاسفانه این پرداختی خیلی خوب آنقدر کم بود که روی من نشد آن را با بازیکنان در میان بگذارم. ترجیح دادم باشگاه همان پرداختی کم را نداشته باشد تا اعصاب بازیکنان برهم نریزد. این وضعیت فاجعه است.

غفوری در واکنش به وعده مدیران باشگاه استقلال برای پرداخت پاداش به بازیکنان گفت: من از همین جا اعلام می‌کنم که بازیکنان استقلال پاداش نمی‌خواهند. ما مطالبات و حق و حقوق خودمان را می‌خواهیم تا سر وقت باشد. اگر منظم نیست، فقط یکی، دو ماه تاخیر داشته باشد، نه به این صورت که یک ماه دیگر نیم‌فصل است ولی برخی بازیکنان ۱۰ درصد دریافتی داشتند، عده‌ای به ۱۰ درصد نرسیدند و چند نفر هم از سال‌های قبل طلبکار هستند. نمی‌دانم واقعا (مدیران باشگاه) چه کاری انجام می‌دهند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها