کد خبر : 56611

در روزهای اخیر شایعه دوپینگ بازیکن استقلال منتشر شده اما مسئولی در این باره صحبت نمی کند و حتی هیچ شخصی به تکذیب آن هم اقدام نمی کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در هفته های اخیر و بعد از انتقاد اینستاگرامی هروویه میلیچ از نیمکت نشینی خود برابر گل گهر سیرجان شایعه مبنی برای دوپینگ این بازیکن در فضای مجازی منتشر شد.

در روزهای اخیر نیز اصحاب رسانه از زهره هراتیان رئیس ایفمارک و سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر درباره این موضوع که آیا دوپینگ کروات استقلال صحت دارد یا خیر سوال کردند اما نکته جالب توجه این است که هردوی آن ها اعلام کردند این موارد به آن ها ارتباطی ندارد. از مسئولان فدراسیون هم هیچ شخصی درباره این موضوع اظهار نظری انجام نمی دهد.

اگر این موضوع شایعه ای بیش نباشد هم یک مسئول باید آن را تکذیب کند و شائبه را کاملا برطرف کند.

اینکه هرمسئولی از صحبت درباره آن طفره می رود، باعث سردرگمی شده است. در هر صورت نهادی مرتبط با دوپینگ در فوتبال وجود دارد و باید درباره این موضوع روشنگری لازم را انجام بدهد.

نکته جالب توجه این است که در خصوص پرونده بازی پرسپولیس و ذوب آهن نیز که زهره هراتیان پیش از این بروز تخلفاتی را اعلام کرده بود اما در نهایت تنها به این موضوع که آن ها فقط گزارش دهنده هستند، نه تصمیم گیرنده اکتفا کرد.

در واقع به نظر می رسد در چنین مواردی هیچ مسئول مشخصی وجود ندارد که بتوان صحت و سقم یک اتفاق را از او جویا شد. تا به امروز هیچ کسی مسئول اصلی دوپینگ را معرفی نمی کند و هر روز توپ در زمین یک شخصی است!

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها