کد خبر : 56601

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس گفت: آنالیز خوبی داشتیم و امیدوارم فردا با تمرکز و روحیه خوب و با جنگندگی خوب بتوانیم نتیجه بگیریم،‌ چون از نظر جدولی این سه امتیاز برای ما مهم است.

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال (معوقه از هفته هشتم لیگ برتر) اظهار داشت: جا دارد از این فرصت استفاده کنم و یک خسته نباشید به کادر درمانی و پزشکی عرض کنم. آنها روزهای سختی را گذراندند و نباید این موضوع فراموش شود که با جانفشانی این عزیزان سلامت جامعه تضمین می‌شود. من دیروز شنیدم ۲۰۰ پزشک در این مدت شهید شدند و به آنها تسلیت می‌گویم و برای تمام اعضای کادر درمان آرزوی توفیق و سلامت دارم.

وی در مورد اینکه پیشکسوتان پرسپولیس حمایت خوبی در هفته گذشته از تیم داشتند، بیان کرد: ما در سه بازی گذشته به لحاظ کیفی به جز نیمه دوم با ذوب‌آهن، در سایر لحظات خوب بودیم. فکر می‌کنم از نیمه دوم بازی با ذوب‌آهن هم خیلی درس گرفتیم و آن مسابقه در جهت پیشرفت تیم خیلی تأثیرگذار بود و تجربه خوبی برای بازیکنان شد که اصلاح شوند و خیلی نکات فنی در آن نیمه یاد گرفتیم. همه بازی‌ها برای ما ارزشمند است و در همه بازی‌ها برای سه امتیاز تلاش می‌کنیم.

«در حالی که بازیکنان پرسپولیس و استقلال به دلیل جلوگیری از حاشیه‌ها مموع‌المصاحبه بودند، اما شاهد کری‌خوانی برخی از مدیران دو باشگاه بودیم.»، سرمربی پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع اظهار داشت: اتفاقاً با سمیعی هم در این باره صحبت کردم. احترام متقابل اولین چیزی است که دو رقیب باید رعایت کنند. اصل احترام لازمه یک رقابت است. هر دو باشگاه بزرگ هستند و مدیرانی در آن کار می‌کنند  که شناخته شده هستند. دوست دارم این فضا، فضای احترام باشد و همیشه مدیران و هواداران به هم احترام بگذارند.

وقتی مدیران با یکدیگر صحبت کنند،‌ این به سایر بخش‌ها شیوع پیدا می‌کند و فکر می‌کنم زیبنده دو باشگاه نیست که در مورد این مسائل صحبت کنیم. فکرمی‌کنم دربی به اندازه کافی حساسیت دارد و صحبت درباره حاشیه‌ها درست نیست تمرکز بازیکنان را هم به هم می‌زند. امیدوارم احترام متقابل وجود داشته باشد. همیشه به بازیکنان هم گفته‌ام اولین چیزی که در رقابت مهم این است که به حریف احترام بگذاریم، ولی باید برای سه امتیاز بجنگید و مثل سرباز حق‌تان را بگیرید. با صحبت و کری‌خوانی چیزی تغییر پیدا نمی‌کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها