کد خبر : 56476

حامد لک، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با شکایت مدیر برنامه‌هایش در کمیته استیناف محکوم شد و این رای به مرحله ابلاغ رسیده است.

به گزارش تسنیم، حامد لک این فصل با باشگاه پرسپولیس وارد قرارداد شد که پس از این اتفاق، علی خماند، مدیر برنامه‌های این بازیکن علیه او بابت فسخ غیرقانونی قرارداد کارگزاری شکایت کرد.

لک در حالی که با مدیر برنامه خود قرارداد داشت و یک سال از این قرارداد باقی مانده بود، در آستانه انتقال به پرسپولیس طی در خواستی به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، خواستار فسخ قرارداد شد. ادعای دروازه‌بان پرسپولیس برای فسخ قرارداد توانایی خودش در انجام مذاکره و عقد قرارداد بود و مدعی شده بود، ضرورتی به ادامه همراهی کارگزار نداشته است. کمیته تعیین وضعیت نیز پس از برگزاری جلسه با حضور دو طرف، رای به فسخ قرارداد کارگزار با حامد لک داد و قرارداد را بی‌اعتبار عنوان کرد.

مدیر برنامه‌های دروازه‌بان پرسپولیس پس از این رای کمیته وضعیت، پرونده را برای تجدید نظرخواهی به کمیته استیناف فرستاد و این کمیته طی حکمی رای کمیته تعیین وضعیت را باطل و ادعای لک برای فسخ قرارداد را پوچ، غیرمنطقی و غیرقابل استماع در چنین دعوایی دانسته است. 

طبق تصمیم کمیته استیناف که رای قطعی صادر کرده و این رای به مرحله ابلاغ رسیده است، قرارداد علی خماند به عنوان کارگزار با حامد لک به عنوان مدیر برنامه‌های او همچنان دارای اعتبار است. مسئله‌ای که باعث می‌شود این کارگزار بابت دریافت حق‌الزحمه خود در قرارداد حامد لک با پرسپولیس اقدامات خود را انجام دهد.

 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها