کد خبر : 56438

یکی از ستارگان این روزهای فوتبال ایران محمد عباس‌زاده است؛ مهاجم سابق نساجی و پرسپولیس که این هفته چهارمین و پنجمین گلش را برای تراکتور به ثمر رساند و باعث شد تبریزی‌ها سه امتیاز شیرین دیدار با ذوب‌آهن را با خودشان سوغات ببرند.

به گزارش دنیای اقتصاد، عباس‌زاده در فوتبال ایران، داستانی پرفراز و نشیب دارد. این بازیکن قائمشهری بعد از آقای گلی با نساجی در دسته اول، پیش از آغاز لیگ سیزدهم به پرسپولیس پیوست و درخششی غیرمنتظره داشت.

با این حال دوران حضور او در جمع سرخپوشان چندان به درازا نکشید. عباس‌زاده در لیگ چهاردهم رو به افول گذاشت و نهایتا از سوی برانکوی تازه‌وارد در لیست مازاد قرار گرفت.

او به نساجی پیوست و بلافاصله عنوان آقای گلی لیگ یک را به‌خودش اختصاص داد، اما بازگشت به لیگ برتر با پیراهن سایپا چندان برایش خوش‌یمن نبود. دوره سوم حضور عباس‌زاده در نساجی هم تا پایان فصل گذشته ادامه داشت، اما او به دلایل نامعلوم از تیم شهر زادگاهش جدا شد تا در لیگ بیستم پیراهن تراکتور را به تن کند.

عباس‌زاده خرید علیرضا منصوریان برای تراکتور بود و به جرات می‌توان گفت زمان حضورش در این تیم کمتر کسی تصور می‌کرد تا این حد موفق عمل کند. او اما ظرف همین مدت کوتاه پنج گل به ثمر رسانده است.

عباس‌زاده این روزها ستاره تراکتور و حسرت پرسپولیس است؛ بازیکنی که در این مدت بارها ابراز تمایل کرد به جمع سرخپوشان پایتخت بازگردد، اما کسی به او توجه نکرد. حالا پرسپولیس به شدت مشکل گلزنی دارد، اما گل‌ها را مهاجم سابق این تیم در پیراهن تراکتور می‌زند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها