کد خبر : 56428

بازیکن پیشین پرسپولیس می‌گوید این تیم با وجود از دست دادن برخی بازیکنانش باز هم شانس اول قهرمانی است.

به گزارش ایسنا، سپهر حیدری درباره تساوی پرسپولیس برابر سپاهان اظهار کرد: نیمه اول این دیدار خیلی شرایط خوبی را نداشت اما در نیمه دوم بازی بهتر شد و دو تیم فرصت‌های خوبی خلق کردند. در نیمه نخست سپاهان سعی داشت با پرس روی پرسپولیس اجازه ندهد این تیم بازی‌سازی کند که در این امر موفق بود اما نیمه  دوم شرایط اوضاع تغییر کرد.

وی افزود: دیدار پرسپولیس و سپاهان، تقابل دروازه‌بان‌ها بود. دو دروازه‌بان شب خوبی را سپری کردند و موقیت‌های خوبی از حریف گرفتند.

حیدری همچنین گفت: در یکی دو ماه اخیر پرسپولیس بازیکنان تاثیر گذار خود را در خط حمله از دست داد است و همین امر حالا دست گل‌محمدی را بسته است. بضاعت تا نیم فصل همین است و تا زمانی که بازیکن جدید جذب شود، پرسپولیس باید با همین شرایط پیش برود. البته من معتقدم پرسپولیس با همین بضاعت هم می‌تواند شانس اول قهرمانی باشد.

بازیکن پیشین پرسپولیس در ادامه اینکه آیا این تیم دچار افت شده است، یا خیر گفت: نمی‌شود چنین گفت. پرسپولیس بازی‌های سختی را پشت سر گذاشته و در چند هفته اخیر هم پر فشار بازی کرده است. مگر یک بازیکن چقدر توانایی دارد که در چنین شرایطی بازی کند. قبل از داربی در حق پرسپولیس ظلم شد. به خاطر این که یک تیم خواسته بود بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس قبل از داربی برگزار شود، سازمان لیگ تحت فشار قرار گرفت و برنامه بازی‌ها کاملا برهم ریخت. پرسپولیس هم مجبور شد در این شرایط سخت بازی کند.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس همه این شرایط را درک می‌کنند و ما نگران وضعیت تیم نستیم چون می‌دانیم هم کادر فنی و هم بازیکنان با همه وجود تلاش می‌کنند که تیم بهترین نتیجه را کسب کند. به فوتبال باید دید حرفه‌ای داشته باشیم و با وجود همه این تساوی‌ها پرسپولیس با پیروزی در بازی‌های عقب افتاده دوباره به صدر جدول و کورس برمی‌گردد و جای نگرانی نیست.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها