کد خبر : 56380

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بیشتر باید درباره داوری ها و کارهای خنده داری که انجام می دهند صحبت کنیم.

به گزارش ایلنا، سید جلال حسینی در خصوص تساوی بدون گل تیم‌های پرسپولیس و سپاهان گفت: بازی خوب و سختی بود. بچه‌های ما خیلی زحمت کشیدند اما نتوانستیم این مسابقه را ببریم و ان شاءالله در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

او درباره مشکل کادرفنی پرسپولیس در انتخاب بازیکنان جانشین بیان داشت: همه چیز مشخص بود و یکی دو تیم برای همین روزها برنامه ریزی کرده بودند. حرف‌هایی در ماه‌های گذشته می زدند و منتظر همین روزها بودند. همه هم فریب خوردند. 5-4 تیم با هم شدند. سرمایه گذاری تیم‌های دیگر، بازیکنانی که جذب کردند و کارهایی که به نفع‌شان انجام شد را ببینید. همه چیز مشخص است.

کاپیتان پرسپولس درباره تیم های لیگ برتری ادامه داد : کار خود را می کنیم اما خیلی از تیم‌ها فریب خورده و راه خودشان را می‌روند. برخی مواقع هم حرف‌هایی می زنند اما ما سکوت کرده‌ایم. 

حسینی درباره اینکه آیا پرسپولیس افت می کند، اظهار داشت: تلاش خود را انجام می‌دهیم و صحبت های من به این سوال ربطی ندارد. هرچند تیم ما در سه دیدار متوالی مساوی کرده اما یکی از آنها مقابل نساجی در آن شرایط آب و هوایی بود که فشار زیادی به ما وارد کرد. دو بازی سخت دیگر هم انجام دادیم و اکنون برای دربی آمده می‌شویم.

او درباره دربی پایتخت عنوان داشت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. برای آن مسابقه آماده می شویم. بیشتر باید درباره داوری ها و کارهای خنده داری که انجام می دهند صحبت کنیم. با کارشناسی داوران خیلی از صحنه‌ها مشخص می شود اما فقط یک صحنه را دیده اید و می گویید همان کارشناسی شود.

مدافع پرسپولیس با بیان اینکه سپاهانی ها روی سرخپوشان خطا مرتکب می شدند، اعلام داشت: در کل بازی بازیکنان حریف در زمان ضدحملات ما خطا می کردند اما داور راحت برخورد می کرد. این مسائل برنامه ریزی‌هایی است که برخی تیم ها از قبل پیش بینی کرده اند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها