کد خبر : 56365

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید یکی از خوش‌شانسی‌های آبی‌پوشان پایتخت، بازی کردن با تیم‌های رده‌پایین جدول رقابت‌های لیگ برتر بوده است.

به گزارش ایسنا، رضا رجبی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل آلومینیوم اراک در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌ استقلال در این بازی توانست یک نمایش به اصطلاح اقتصادی داشته باشد. ارسلان خیلی هوشمندانه موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند. این گل در حالی به ثمر رسید که مدافع از محوطه جریمه حضور داشتند و مطهری توانست گل اول را وارد دروازه حریف کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: به نظر من بازی‌های سخت استقلال در پیش است. باید آقای فکری و کادر فنی‌اش به دنبال برطرف کردن نکات منفی تیم باشند. استقلال همچنان در کارهای ترکیبی و تاکتیکی جای کار دارد و باید این را هم در نظر بگیریم که این پیروزی مقابل یک تیم تازه وارد از لیگ یک رقم خورده است. بازیکنان آلومینیوم سطح متوسطی دارند و باید این را مد نظر داشته باشیم. استقلال تیم پرمهره‌ای است و باید فاصله‌اش با چیزی که در این بازی نشان داد، خیلی بهتر باشد. با توجه به صحبت‌هایی که مطرح کردم، اگر استقلال مشکلات ذکر شده را برطرف نکند، در  ادامه راه به مشکل می‌خورد.

او درباره شرایط استقلال با توجه به در پیش بودن داربی پایتخت تاکید کرد: بازی داربی کاملا متفاوت است. باید در این بازی اعتماد به نفس کامل داشت و کم‌اشتباه ظاهر شد. همچنین باید تمرینات خوبی صورت بگیرد و شرایط روحی و روانی خوبی در تیم حاکم باشد. به نظر من این داربی به نفع استقلال است چون تماشاگران پرشور پرسپولیس در استادیوم نیستند. تماشاگران پرسپولیس از تماشاگران استقلال پرشورتر هستند و به نظر من پرسپولیس نسبت به استقلال به هوادارانش وابسته‌تر است و این می‌تواند به ضرر پرسپولیس باشد اما از نظر فنی دو تیم برابر هستند و باید دید مربیان برای این بازی چه تدبیری می‌اندیشند و چه نکاتی را مد نظر دارند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها