کد خبر : 56260

مدیرعامل و عضو اسبق هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت:وقتی فکری و تیمش در صدر جدول حضور دارند، یعنی قطعاً از تیم‌های دیگر بهتر بودند که جایگاهشان در رتبه اول است.

به گزارش فارس، علی فتح الله‌زاده در خصوص عملکرد تیم استقلال طی هفته‌های اخیر و انتقاداتی که به تیم محمود فکری وارد شده است، اظهار داشت: باید برای یک تیم مجموعه عوامل را در نظر بگیریم، مثلاً 10 شاخص برای موفقیت یک تیم وجود دارد و باید ببینیم آیا این شاخص‌ها برای تیم استقلال انجام شده است یا خیر.

وی افزود: محمود فکری تیمی را تحویل گرفته که دچار نوسانات زیاد بوده، بازیکنان مهمش را مثل علی کریمی از دست داده و برخی نفرات مثل شیخ دیاباته هم تا الان تمام و کمال در اختیار او نبوده‌اند. به همه این مسائل حواشی مدیریت و تغییرات مدیرعامل را هم اضافه کنید تا ببینید فکری چه کار سختی داشته است. 

وی ادامه داد: به اعتقاد من محمود فکری باید کادرش را قوی کند و به همکارانش نیز اعتماد داشته باشد و از طرف دیگر، هواداران استقلال هم حداقل تا نیم‌فصل این مربی اجازه بدهند تا بدون حاشیه کارش را بکند. وقتی فکری و تیمش در صدر جدول حضور دارند، یعنی قطعاً از تیم‌های دیگر بهتر بودند که جایگاهشان در رتبه اول است. الان نایب‌قهرمان آسیا با وجود آنکه یکی دو بازی کمتر از استقلال دارد، در رده هفتم هشتم جدول است، پس چرا باید اینگونه از محمود فکری انتقاد شود. از نظر من عده‌ای با انتقادات مغرضانه می‌خواهند استقلال را پایین بکشند و این رفتارها اصلاً درست نیست. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها