کد خبر : 56215

پس از پایان جدال پرسپولیس و ذوب‌آهن، هواداران استقلال حدود یک ساعت در فضای مجازی کرکری خواندند و پیروز نشدن حریف سنتی خود را جشن گرفتند.

به گزارش خبر ورزشی ، پس از پایان جدال پرسپولیس و ذوب‌آهن، هواداران استقلال ابتدا حدود یک ساعت در فضای مجازی کرکری خواندند و پیروز نشدن حریف سنتی خود را جشن گرفتند ولی پس از آن در یک حرکت همه‌گیر، مطلبی میان صفحات و کانال‌های استقلالی به صورت مشترک بازنشر داده شد و همزمان با آن انتقادات بسیار تندی از طرف آنها متوجه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد.

استقلالی‌ها رکن قضایی فدراسیون را متهم به نگاه دوسویه می‌کردند و تأکید داشتند اگر قرار است قوانین انضباطی لیگ برتر به صورت کامل و یکسان اجرا شود، هیچ تفاوتی نباید میان پرسپولیسی‌ها و سایر حاضران در این مسابقات باشد. 

همه غیر از پرسپولیسی‌ها  

روند اعتراض شدید هواداران استقلال در فضای مجازی نسبت به حرکت حامد لک و عدم برخورد فدراسیون فوتبال با این مسئله تا دیروز ادامه داشت و استقلالی‌ها تأکید داشتند جرم دروازه‌بان پرسپولیس دقیقاً مانند دستیار مهدی رحمتی بود ولی قربانعلی‌پور محروم شد و لک بدون هیچ مشکلی مهیای جدال بعدی پرسپولیس می‌شود. طرفداران استقلال مدعی بودند بازیکنان پرسپولیس و سنگربان این تیم از یک حصار نامرئی استفاده می‌کنند و به همین خاطر هیچ محرومیتی برای حامد لک در نظر گرفته نشده ولی یک مربی دیگر به خاطر حرکتی مشابه باید محکومیت انضباطی داشته باشد. جالب این که برخی صفحات هواداری استقلال مدعی بودند مگر خون دروازه‌بان پرسپولیس از بقیه حاضران در لیگ برتر رنگین‌تر است که نباید بابت چنین تخلفی محروم شود؟

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها