کد خبر : 56166

مدافع ذوب آهن در مورد اتفاقات بازی مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

عبدالله حسینی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در مورد صحنه درگیری دقایق پایانی بازی هم گفت: در آن صحنه حامد لک توپ را گرفت و طوری وانمود کرد که من او را زده ام و مصدوم شده است. خدا را شاهد می‌گیرم که اولاً برخوردی با او نداشتم و بعد هم حرف خاصی به او نزدم و فقط گفتم حامد بلند شو من برخوردی با تو نداشتم ولی داشت جوری وانمود می‌کرد که مصدوم شده است و وقت بازی گرفته شود. در آن صحنه یک بازیکن که هنوز چند ماه نشده به پرسپولیس آمده بین آن همه بازیکن متعصب و قدیمی پرسپولیس خودش را وسط انداخت و شروع کرد به درگیری و هم حرف‌های توهین آمیز می‌زد و هم من را هول داد که باعث شد عصبی شوم و از کوره در بروم.

حسینی در ادامه گفت: می‌گوید من فحاشی کردم در حالیکه خدا شاهد است هیچ حرف زشتی از دهان من بیرون نیامد. اگر سیدجلال حسینی و احمد نوراللهی که در آن صحنه حضور داشتند آمدند و گفتند من فحاشی کردم قبول می‌کنم. شما نگاه کن وقتی بازیکنانی مثل جلال حسینی و نوراللهی که متعصب ترین و قدیمی ترین بازیکنان پرسپولیس در آن صحنه حاضرند چرا بازیکنی که هنوز 6 ماه نشده به پرسپولیس آمده خودش را وسط انداخته است؟ اگر قرار بود کسی واکنشی نشان دهد حسینی و نوراللهی بودند. آقایی که ادعایت می‌شود غیرت داری غیرت به این نیست که با بازیکن حریف الکی درگیر شوی. غیرت به این است که وقتی می‌دانی کارت زرد داری حواست را جمع کنی کاری نکنی که اخراج شوی و تیمت 10 نفره شود و اگر دقت کنید ما توانستیم از همان ناحیه که او اخراج شد و تیمش را 10 نفره کرد به گل برسیم و آقای با غیرت باعث شد تیمش 3 امتیاز را از دست بدهد.

وی در مورد اخراج خودش هم توضیح داد: من اصلاً کاری نکرده بودم که بخواهم اخراج شوم. در فوتبال دنیا هم جرو بحث بین بازیکنان پیش می آید ولی داور فقط به آنها تذکر می‌دهد و اگر کار خیلی بالا گرفت نهایتاً کارت زرد می‌دهد و واقعاً کاری نکرده بودم که اخراج شوم و فکر می‌کنم داور چون می‌دانست بازیکن آنها اخراج می‌شود من را هم اخراج کرد.

مدافع ذوب آهن ادامه داد: هیچ تیمی اندازه ما از داوری ضربه نخورده است. هفته اول مقابل فولاد خطای بیرون محوطه را پنالتی گرفتند. هفته دوم دقیقه یک وحید محمدزاده را اخراج کردند و همینطور تا انتها هر بازی که بگویید چند صحنه مهم اشتباه داوری علیه ما بوده است ولی یکی مثل قاسم حدادی فر که حتی در بیمارستان ذوب آهن متولد شده و بزرگ تیم است نمی‌رود به داور اعتراض و پرخاش کند ولی در پرسپولیس سر کوچکترین صحنه‌ای بازیکنان همه به سمت داور حمله می‌کنند. شما فیلم بازی روز گذشته را ببین حتی یک صحنه هم اعتراض این چنینی از بازیکنان ذوب آهن نمی‌بینید. پرسپولیسی‌ها از این رفتارشان در آسیا هم ضربه خوردند چرا که آنجا داور به خاطر فشار اعتراض تصمیمش را عوض نمی‌کند و قرص و محکم روی نظر خودش می ایستد.

حسینی افزود: همین هفته قبل مربی شهر خودرو توپ را انداخت وسط زمین و گفتند تا اطلاع ثانوی تعلیق شده است ولی حامد لک در این بازی همان حرکت را انجام داد و داور حتی یک کارت زرد هم به او نشان نداد. دلیلش چیست؟ یا هفته گذشته مهرداد بایرامی که مصدوم بود را آن طور روی زمین می‌کشید ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و هیچ برخوردی با او نشد. دلیل این موضوع چیست؟

مدافع ذوب آهن در مورد بازی هفته بعد مقابل تراکتور هم گفت: متاسفانه در شرایطی که تیم ما کمبود بازیکن دارد به خاطر اخراج از زمین بازی بعد را از دست دادم ولی مطمئنم بازیکنان ما بازی خوبی به نمایش خواهند گذاشت و امیدوارم پیروز شویم. تراکتور هم تیم خوبی است و آقای مسعود شجاعی از بازیکنان بزرگ فوتبال ما هستند و افتخار فوتبال ایران محسوب می‌شود ولی امیدوارم تیم ما پیروز بازی باشد.

مدافع ذوب آهن در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از سیدجلال حسینی هم بابت اتفاقات آن صحنه معذرت خواهی کنم اگر یک لحظه از کوره در رفتم و پرخاشگری کردم به هر حال اتفاقات جریان بازی بود و آدم ممکن است کنترلش را از دست بدهد و من این شجاعت را دارم که اگر رفتار اشتباهی داشتم معذرت خواهی کنم.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها