کد خبر : 56117

حمید مطهری مربی پرسپولیس دیروز پس از بازی با ذوب آهن، در خصوص شایعه بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس توضیح داد.

مطهری درباره صحبت‌های رامین رضاییان و علاقه او برای حضور در پرسپولیس اظهار کرد: رضاییان بازیکن توانمند و خوبی است و در آن شکی نیست؛ اما ما آن قدر درگیر مسابقات هستیم که فکر می‌کنم این مسائل تیم را دچار حاشیه می‌کنند. اکنون زمان نقل و انتقالات نبوده و طرح این مسائل حرفه‌ای نیست. نمی‌دانم چه اتفاقی در فضای مجازی می‌افتد. فکر می‌کنم زمان خوبی برای این صحبت‌ها نیست. به نظرم قرارداد او خیلی بالا است و بعید می‌دانم این انتقال امکان‌پذیر باشد.

مربی پرسپولیس در مورد تعویض‌های تیم پرسپولیس گفت: همیشه کار تیمی برای ما ارجحیت دارد و همه باید در پازل تاکتیکی ما باشند. قبول داریم امروز خیلی در بخش هجومی موثر نبودیم، اما ما همین بازیکنان را داریم و باید بیشتر تلاش کنیم و زحمت بکشیم. آن ها بازیکنان جوانی هستند و خیلی زیر فشارشان گذاشته‌ایم. 

مربی پرسپولیس در پایان درباره عملکرد متفاوت پرسپولیس در نیمه اول و دوم گفت: در نیمه اول خیلی بهتر بودیم اما بخشی از این اتفاق به مسائل انگیزشی ذوب‌آهن برمی‌گردد که چیزی برای از دست دادن نداشت و با جسارت بیشتر بازی کرد. در حالی که بین نیمه هم با بازیکنان صحبت کردیم که حتی برای گل دوم بروند. متأسفانه این بیشتر ذهنی است و دستور تاکتیکی نیست که تیم عقب بیاید.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها