کد خبر : 56109

گلر ملی‌پوش اسبق پرسپولیس با حضور در لایو رامین رضاییان جمله‌ای عجیب کامنت کرد.

به گزارش ورزش سه، رامین رضاییان که طی روزهای اخیر شایعات حضورش در پرسپولیس داغ شده، بعد از توضیح حمید مطهری، مربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از جدال با ذوب آهن که اعلام کرد در شرایط فعلی که زمان زیادی تا نقل و انتقالات باقی مانده نه رامین و نه علی علیپور در لیست این باشگاه قرار ندارند و تمرکز خود را روی موفقیت با همین نفرات قرار داده، رضاییان نیز در لایو اینستاگرام خود توضیحاتی در اینباره ارائه کرد.

در شرایطی که رامین مدعی بود با توجه به قراردادی که با الدحیل دارد تصمیم در خصوص آینده‌اش برعهده این باشگاه خواهد بود و در شرایط فعلی انتقال قرضی‌اش در دستور کار الدحیل قرار دارد، از کم بودن احتمال درخواست پرسپولیس خبر داد. رامین البته با اعلام اینکه با توجه به صحبت‌هایی که پیش از این با یحیی گل‌محمدی داشته نظر مربی کنونی پرسپولیس روی او مثبت است، مدعی شد هنوز پیشنهادی از این باشگاه به الدحیل نرسیده و در صورت ارسال این نامه نیز شاید به دلیل اینکه الدحیل خود را رقیب پرسپولیس در آسیا می‌داند مانع از این انتقال شود.

با این حال بیرانوند، گلر اسبق پرسپولیس که در روزهای پایانی فصل گذشته راهی انتورپ بلژیک شده در کامنتی جالب تمام این ماجرا را به زبان آورد و روشن کرد؛ اینکه رامین منتظر پیشنهاد رسمی و ارسال نامه از سوی باشگاه پرسپولیس است و شاید در اینصورت اتفاقی برای این انتقال بیفتد: “سلام دوستان عزیزم. منم مثل شما لایو رامین جان را می‌بینم. رامین داره میگه که نامه بزنه به باشگاه منو قرصی بگیره. ولی حالا رامین جان بدار نامه رو بده شاید اکی بشه برادر دوست داشتنی.”

بیرانوند با اشاره به اینکه تمام صحبت‌های رامین رضاییان نشان می‌دهد که او در انتظار نامه رسمی باشگاه پرسپولیس و باز شدن روزنه امید برای این انتقال است به تمام ۲۰ دقیقه‌ای که رامین رضاییان در لایو حضور داشت، گره صحبت‌هایش را باز کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها