کد خبر : 56055

محمود فکری پس از پایان بازی استقلال و گل گهر گفت: از هواداران استقلال یک خواهش دارم هر حرفی دارند به من بگویند، اگر هر بی احترامی یا انتقادی هست سر من فریاد بزنند و خودشان را خالی کنند.

به گزارش فارس، محمود فکری در نشست خبری بعد از دیدار با گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی خیلی خوب و سنگینی انجام شد و موقعیت‌های خیلی خوبی روی هر دو دروازه به وجود آمد. شاید می‌شد هم ما به گل‌های بیشتری برسیم و هم گل‌گهر می‌توانست گلهای بیشتری بزند.

وی افزود: در مجموع بازی جان داری از سوی هر دو تیم انجام و مشخص شد حضور دو تیم در بالای جدول بی جهت نیست. امروز فوتبال زیبا و پراسترسی را گذراندیم. جا دارد بازیکنان تیمم تشکر کنم که یک بازی مردانه را انجام دادند. چیزی که من از بازیکنانم انتظار دارم و شکلی را که دوست دارم همین شکل است. امیدوارم تیم استقلال شکل واقعی خود را پیدا کند و امیداریم بازی به بازی به این روند ادامه بدهیم و هم امتیازات خوبی بگیریم.

سرمربی تیم استقلال تاکید کرد:در نیمه اول شاید بار فنی بازی بیشتر بود ولی در نیمه دوم ما می‌خواستیم گل‌هایمان را حفظ کنیم و روی ضد حملات به گل برسیم.شاید زیبایی بازی به همین دلایل کم شد و خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.

فکری با اعلام این موضوع که سبحان خاقانی در پایان این دیدار مصدوم شده است گفت: مچ پای این بازیکن آسیب دیده ولی باید فردا شرایط این بازیکن را ببینیم. تعویض این بازیکن هم فقط به خاطر مصدومیت بوده است.

وی در خصوص اینکه استقلال عملکرد نیمه اول را در نیمه دوم نداشت تاکید کرد: اگر در نیمه اول گل سوم را می‌زدیم شاید بازی کامل بر می‌گشت. ما در نیمه دوم از بازیکنانمان خواستیم پرس از جلو داشته باشند تا از اشتباهات حریف به گل برسیم و هم ضد حمله داشته باشیم.اگر قائدی آن توپ را گل می‌زد آب سردی روی حریف می‌ریختیم ولی زیبایی فوتبال به همین مسائل است. باز هم موقعیت هایی را داشتیم و حتی می‌شد به گلهای بیشتر برسیم ولی بازی مستقیم حریف ما را به عقب کشاند. خدا را شکر می‌کنم که به ۳ امتیاز مهم رسیدیم. امیدوارم در بازی‌های آینده به شرایط بهتری برسیم.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال یک خواهش دارم. این بازیکنان، بازیکنان با شرف و با آبرویی هستند، آنها هواداران هر حرفی دارند به من بگویند،اگر هر بی احترامی یا انتقادی هست سر من فریاد بزنند و خودشان را خالی کنند ولی خواهش می‌کنم به بازیکنانم کاری نداشته باشند. آنها به بازیکنان استقلال روحیه و تمرکز بدهند و ان شاالله با روحیه زیاد و تعصب فراوان به بازی ها ادامه بدهند و به چیزی که حق استقلال است برسند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها