کد خبر : 56021

ظاهرا ساخت عنوان جدید برای پرسپولیس توسط رقبای این تیم در حال نتیجه عکس دادن است و دارد به یک لقب شیک و دلچسب برای این تیم تبدیل می شود. تیم خاص.

شاید بی راه هم نباشد. پرسپولیس چهار قهرمانی پی در پی در لیگ دارد و در سه سال دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. کاری که فقط از یک تیم خاص بر می آید.

هر چند رقبای پرسپولیس برای تحت فشار قرار دادن این تیم لقب تیم خاص را در روزهای اخیر ساختند اما حالا کم کم این لقب طرفدارانی هم پیدا کرده است. از قضا یکی از آنها هم پیشکسوت معروف استقلال یعنی پیروز قربانی است.

قربانی در واکنش به صحبت های چند وقت اخیر در خصوص "تیم خاص" و اینکه این خاص بودن وجود دارد و پوئنی نصیب تیمی می‌شود گفت: این حرف ها فریب دادن و سرپوش گذاشتن روی ضعف های خود است.

اگر منظورتان پرسپولیس است من یک استقلالی هستم و از جوانان این تیم به کاپیتانی این تیم رسیدم. این حرفم را به عنوان فنی می زنم " پرسپولیس یکی از فنی ترین تیم های ایران است و فوتبالش را هم مقابل نساجی و حتی فینال آسیا دیدید.

وی افزود: این حرف‌ها فریب دادن خودمان است و من کاری به برنامه ریزی و چیزهای دیگر ندارم. هر برنامه ریزی که انجام می شود در نهایت در زمین فوتبال انجام می شود. شما از نظر فنی خودتان را قوی کنید و بیاید در نهایت پرسپولیس و سایپا و استقلال و هر تیمی که ادعا می کند خاص است ببرید اما همه ما به مسائل حاشیه ای می پردازیم. فقط می خواهیم اذهان عمومی را به سمت دیگری ببریم و سواد فنی ما پایین است و این حرف هایی که هیچ سندی ندارد را با یک دور باطل به آن دامن میزنیم. کشورهای منطقه با فراری از کنار ما رد می شوند ولی ما را ببینید که اوضاع به چه شکل است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها