کد خبر : 55992

هنوز هم باور کردنش سخت است؛ بازیکنی که آن همه دم از عشق و علاقه به پرسپولیس می‌زد، آن‌طور ناشیانه و شتاب‌زده قراردادش را فسخ کرد و راهی قطر شد.

به گزارش دنیای اقتصاد، مهدی ترابی فقط به خاطر عدم وصول چهار درصد از کف مطالباتش در پایان فصل از پرسپولیس جدا شد و رفت. فقط یک لحظه تصور کنید سرخ‌ها می‌توانستند از این بازیکن در فینال لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند؛ آیا شرایط برای تیم ایرانی تغییر نمی‌کرد؟

در هر صورت ترابی به العربی پیوست و فعلا خرید موفقی برای این تیم نبوده است. او هنوز حتی یک گل هم برای سرخپوشان قطری نزده و روزی نیست که انتقادات تند و بی‌امان از این بازیکن به عمل نیاید.

اگر شما هم شایعه بازگشت ترابی به پرسپولیس در نیم‌فصل را شنیده‌اید، داستان بی‌ارتباط با همین انتقادات نیست. در آخرین نمونه نشریه الشرق دوحه به تندی از ترابی انتقاد کرده و او را در تطبیق یافتن با شرایط تیم جدیدش ناموفق دانسته است.

این مطالب درحالی مطرح می‌شود که ترابی در پرسپولیس یک ستاره بی‌چون و چرا و بسیار موثر بود و نقش مهمی در چهارمین قهرمانی سرخ‌ها ایفا کرد. با این تفاسیر اگر العربی دست از ترابی بکشد، بعید نیست این بازیکن دوباره راهی پرسپولیس شود؛ مخصوصا که به هر حال از رهگذر این انتقال به بخشی از توقعات مالی‌اش دست یافت. صد البته برخی هواداران پرسپولیس هنوز از دست او شاکی هستند، اما وقتی امثال جلال حسینی، وحید امیری، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده و... هنگام بازگشت به پرسپولیس بخشیده شدند، طبیعتا این امتیاز می‌تواند در اختیار ترابی هم قرار بگیرد!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها