کد خبر : 55967

برنامه امشب فوتبال برتر با اجرای میثاقی با توجه به صحبت‌های اخیر مالک تراکتور مورد توجه قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه تراکتور به عنوان یکی از پرطرفدار ترین باشگاه‌های ایران چند سالی است که با صدا و سیما و عوامل آن رابطه خوبی ندارد و اعتراض به عدم اهمیت دادن به این تیم به اندازه سرخابی‌های پایتخت تبدیل به مطالبه اصلی هواداران و به دنبال آن مسئولان این تیم شده است.

دعوای بین تراکتور و صدا و سیما چند وقتی است که جدی‌تر از قبل شده و جنگ میان مسئولان این باشگاه با برنامه فوتبال برتر و مجری آن محمدحسین میثاقی هم ابعاد تازه‌ای به آن داده است.

ماجرا از برنامه دو هفته قبل فوتبال برتر و صحبت جنجالی میثاقی در خصوص بوسیدن لوگوی تراکتور توسط محمد عباس‌زاده، مهاجم این تیم شروع شد و مجری فوتبال برتر در صحبت‌هایی عجیب بیان کرد که عباس‌زاده باید بعد از بوسیدن لوگوی این باشگاه دهانش را آب کشیده و ضد عفونی کند. حرفی که باعث اعتراض شدید هواداران تراکتور شد و واکنش مسئولان باشگاه را هم به همراه داشت.

این پایان کار نبود و هفته قبل میثاقی با دعوت از علیرضا منصوریان به برنامه و صحبت‌های جنجالی او علیه زنوزی، مالک این باشگاه آتش دعوای میان تلویزیون و باشگاه تراکتور را شعله‌ورتر کرد و باشگاه تراکتور هم شبانه بیانیه‌ای صادر کرد مبنی بر اینکه عوامل برنامه اجازه ندادند مسئولان باشگاه روی خط بیایند و پاسخ ادعاهای سرمربی برکنار شده‌شان را بدهند.

صبح روز سه‌شنبه یک نظرسنجی در صفحه رسمی تراکتور شکل گرفت مبنی بر اینکه اگر باشگاه تصمیم بگیرد در اعتراض به برخورد یکجانبه صدا و سیما از ورود دوربین تلویزیون به بازی‌های خانگی این تیم جلوگیری کند با آن موافق هستند یا نه و بالغ بر 80 درصد از این تصمیم احتمالی باشگاه حمایت کردند. این نظر سنجی یک تهدید از سوی تراکتوری‌ها برای عوامل صدا و سیما بود تا بلکه به وسیله آن بتوانند رفتار این سازمان را در قبال خودشان تغییر دهند.

این پایان ماجرا نبود و در دیدار خانگی هفته هشتم ماشین سازی مقابل نفت مسجد سلیمان که روز جمعه برگزار شد، دوربین‌های صدا و سیما برای ورود به ورزشگاه شهید سلیمانی دچار مشکل شدند و دقایقی طول کشید تا محمدرضا زنوزی بعد از تماس‌هایی رضایت دهد تا حراست ورزشگاه اجازه ورود دهد. این موضوع با واکنش عوامل سازمان لیگ همراه بود و دوباره ماجرای تخلف زنوزی در تملک همزمان دو باشگاه لیگ برتری پیش کشیده شد.

در ادامه دو روز قبل بود که زنوزی در نهایت بعد از 4 ماه سکوت مقابل دوربین روابط عمومی باشگاه قرار گرفت و نسبت به موارد اخیر واکنش نشان داد. او حمله تندی در این صحبت‌ها به میثاقی داشت و در واکنش به صحبت‌های او که گفته بود عباس زاده باید بعد از بوسیدن لوگوی تراکتور دهانش را آب بکشد، چنین اصطلاحی را در قبال بردن نام میثاقی برای خودش به کار برد تا به نوعی جواب تندی به مجری فوتبال برتر داده باشد. زنوزی همچنین عنوان کرد که نه مجری فوتبال برتر و نه میهمان برنامه (علیرضا منصوریان) در حدی نیستند که بخواهد پاسخی به آنها بدهد.

مالک تراکتور صدا و سیما را علناً به پیش کشیدن بحث حق پخش تلویزیونی و موارد قانونی آن تهدید کرد و با تاکید بر اینکه نیازی به دریافت حق پخش ندارد ولی در صورت ادامه رفتارهای این سازمان آن از آن استفاده خواهد کرد.

حالا با گذشت یک هفته دوباره امشب دوشنبه شب است و برنامه دیگری از فوتبال برتر قرار است روی آنتن برود و همه در انتظار واکنش میثاقی به صحبت‌های زنوزی، واکنش هواداران تراکتور، عدم اجازه پاسخگوی به عوامل برنامه و مواردی از این دست هستند. باید دید میثاقی قصد دارد این جنگ را ادامه دهد و بیشتر از این خودش را مقابل باشگاه تراکتور و هواداران خشمگین این تیم قرار دهد یا سعی می‌کند با سیاست از کنار آن عبور کرده یا سعی در دلجویی و رفع و رجوع ماجرا خواهد داشت.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها