کد خبر : 55951

پرسپولیس که این روز‌ها حواشی زیادی دارد، باید مطالبات ۲ بازیکن خود را خیلی زود پرداخت کند تا دچار محرومیت نشود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درحالیکه پرسپولیسی‌ها پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا و تساوی مقابل نساجی درحال ریکاوری بودند تا برای ادامه مسابقات لیگ برتر آماده شوند، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پرسپولیسی‌ها باید ۴۷۵ هزار دلار به همراه ۵ درصد سود دیر کرد به بودیمیر پرداخت کنند.

با یک حساب سرانگشتی بودیمیر با  ۲ گل در پرسپولیس ۱۷ میلیارد تومان دریافت می‌کند که به نوعی برای سرخ‌ها هر گل ۸ و نیم میلیارد تومان آب می‌خورد.

این درحالی است که دریافتی این بازیکن پیش از حضور در پرسپولیس و پس از آن به شدت کمتر از قرارداد پرسپولیسی‌ها در زمان برانکو با این کروات بوده است.

از سوی دیگر امروز صبح (دوشنبه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پرسپولیسی‌ها باید به جری بنگستون هندوراسی ۷۰ هزار دلار پرداخت کنند. عملکرد این بازیکن در جمع سرخ‌ها بهتر از بودیمیر بوده و موفق شد در جمع سرخ‌ها ۷ گل به ثمر برساند که ۳ گل از نقطه پنالتی بوده است.

در واقع این بازیکن خیلی کم در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور پیدا می‌کرد، اما زمانی که در ترکیب اصلی بود گلزنی کرد که مهم‌ترین آن گل تساوی در لحظات پایانی دیدار با استقلال بود.  

بنگستون درحال حاضر در المپیا هندوراسی حضور دارد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها