کد خبر : 55925

بشار رسن اخیرا به دوران حضورش در پرسپولیس پایان داد و این درحالی است که هنوز مدت زمان زیادی از فصل جاری مسابقات باقی مانده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، با این حال جدایی بازیکن عراقی با واکنش منفی هواداران همراه نشد و با وجود ابراز گلایه یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم از این ماجرا، آنها ترجیح دادند وداعی دوستانه و صلح‌آمیز با بشار داشته باشند.

این دقیقا بر عکس داستانی است که برای یکی مثل شجاع خلیل‌زاده رخ داد و حتی هنوز خشم برخی هواداران نسبت به جدایی او فروکش نکرده است.

اینکه چرا بشار «شجاع» نشد، توضیح ساده‌ای دارد. او ایرانی نبود، اما نسبت به پیراهن تیمش از بسیاری دیگر متعهدتر نشان داد و حتی پیش از فینال قبلی لیگ قهرمانان آسیا، با وجود مرگ مادرش کنار تیم ماند و به سرخپوشان کمک کرد.

رسن سه سال‌ونیم در تیم ماند، تقریبا هیچ حاشیه‌ای ایجاد نکرد و در شرایطی که ابتدای فصل اصرار به جدایی داشت، بعد از ملاحظه نیاز فنی تیم ترجیح داد کوچش به لیگ قطر را تا بعد از فینال لیگ قهرمانان عقب بیندازد. گفته می‌شود او بابت فینال و چند مسابقه‌ای که در لیگ انجام داد پولی دریافت نکرده و ۱۳۰ هزار دلار هم از محل جدایی‌اش به باشگاه تزریق خواهد شد.

مجموعه این مسائل است که باعث می‌شود هواداران در قبال این بازیکن رویکردی متفاوت اتخاذ کنند. او به جای شعار دادن و پست و استوری گذاشتن و بوسه زدن به لوگوی باشگاه، در عمل تعهد و انعطافش به سود تیم را نشان داد و این از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها