کد خبر : 55883

هافبک پرسپولیس در اتفاقی عجیب دقایقی بعد از بازی با نساجی تحت هجمه انتقادات هواداران قرار گرفت تا نسبت به آن واکنش نشان دهد.

به گزارش ورزش سه، احمد نوراللهی که بعد از فینال لیگ قهرمانان با توجه به اتفاقات رقم خورده در این بازی تحت هجمه انتقادات قرار داشت، بعد از بازی برابر نساجی نیز شرایط عجیبی را متوجه خود دید که باعث شد نسبت به آن واکنش نشان دهد.

نوراللهی که در این بازی در چند مرحله با توجه به کیفیت نامناسب زمین، قصد داشت با توجه به خصوصیات شوتزنی‌اش گره بازی را به سود تیمش باز کند، در نهایت روی شوت نعمتی و اثری که روی آن در آستانه دروازه گذاشت گل مساوی را به نام خود کرد.

با این حال دقایقی بعد از بازی با نساجی بار دیگر او مورد هجمه قرار گرفت. پنالتی‌ای که این بازیکن در جدال با اولسان به حریف داده بود باعث موضع هواداران علیه او شده تا این هجمه همچنان ادامه داشته باشد و نسبت به عملکردش برابر نساجی نیز منتقد باشند.

با این حال نوراللهی که تک گل تساوی بخش تیمش در این بازی را به ثمر رسانده بود، در استوری که در صفحه‌اش منتشر کرد، با اشاره به عملکردش در این بازی به این انتقادات واکنش نشان داد.

نکته عجیب اما اینجا بود که او با قرار دادن چند ایموجی که به سکوت فرا می‌خواند، نسبت به این انتقادات واکنش نشان داده بود تا همچنان انتقاداتی را متوجه این رفتار خود ببیند. 

نوراللهی که طی فصول اخیر یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس محسوب شده که علیرغم پیشنهاداتی که داشته، ترجیح داده در این تیم بماند، اکنون درگیر رفتار احساسی هوادارانی شده که بابت شکست در فینال لیگ قهرمانان شاکی هستند و باید دید در ادامه این ماجرا به کجا خواهد کشید.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها