کد خبر : 55835

با توجه به فرا رسیدن تعطیلات سال نو میلادی بیرانوند تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد.

به گزارش خبر ورزشی،  برخلاف کشور ما در اغلب نقاط دنیا به ویژه کشورهای اروپا شاهد وضع قوانین سختگیرانه ای در خصوص ویروس کرونا هستیم قوانینی که لژیونرهای فوتبال کشورمان را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد و آن‌ها موظف به رعایت قوانین وضع شده هستند.

علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش آنتورپ بلژیک که چند ماهی است در این کشور حضور دارد خیلی زود همسر و فرزندانش را به بلژیک برده و حتی پسر و دختر علیرضا در این کشور به مدرسه می‌روند.

با توجه به فرا رسیدن کریسمس و تعطیلات سال نو میلادی مدارس بلژیک حدود ٢ هفته تعطیل هستند از همین رو همسر و فرزندان بیرانوند به ایرانآامدند تا تعطیلات را در ایران سپری کنند. خود علیرضا اما قصد ندارد برای تعطیلات به ایران بیاید. بیرو فردا به همراه تیمش در اخرین بازی سال ٢٠٢٠ برابر شارلوا قرار خواهند گرفت و بعد از ان به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

اگر علیرضا بخواهد حتی برای یک روز از بلژیک خارج شود به محض بازگشت باید به مدت دو هفته قرنطینه شود دقیقا اتفاقی که در بدو ورود علیرضا رخ داد و او را از تمرینات تیمش دور کرد. از همین رو خارج شدن علیرضا از بلژیک منطقی نیست و او تعطیلات ژانویه را به تنهایی در بلژیک به سر خواهد کرد و برنامه ای برای سفر به ایران ندارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها