کد خبر : 55792

دیدار معوقه از هفته پنجم لیگ برتر روز جمعه ساعت ۱۵ بین دو تیم نساجی مازندران و پرسپولیس در شهر قائمشهر برگزار می‌شود.

به گزارش فارس ، جمعه فقط یک مسابقه معوقه از لیگ برتر در شهر قائمشهر بین دو تیم نساجی و پرسپولیس برگزار می‌شود. مسابقه‌ای که قرار بود نیمه اول آذر ماه برگزار شود، اما به بهانه کرونا این بازی لغو شد. آن زمان مدیران نساجی حاضر به بازی در ورزشگاه آزادی نشدند و قصد دفاع از حقوق باشگاه را داشتند، اما شاید بهتر بود آن زمان با پرسپولیس در آزادی بازی می‌کردند. چون در آن موقع نساجی در شرایط خوبی قرار داشت، اما اکنون با دو باخت متوالی به مصاف نایب قهرمان آسیا خواهد رفت.

چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آنقدر کیفیت بدی دارد که بازیکنان میزبان هم این مساله را قبول دارند. پرسپولیس بعد از باخت در فینال لیگ قهرمانان آسیا تلاش کرده خود را احیا کند. نایب قهرمانی آسیا هم نتیجه بدی محسوب نمی‌شود هرچند هواداران پرسپولیس انتظار قهرمانی از این تیم داشتند. نساجی هم بعد از دو شکست متوالی حالا می‌خواهد دوباره به لیگ برتر بازگردد. نساجی هفته گذشته در خانه مقابل مس رفسنجان با یک گل شکست خورد با این حال قرمزپوشان قائمشهری مقابل پرسپولیس انگیزه‌های فراوانی دارند. همین انگیزه می‌تواند کار پرسپولیس را سخت‌تر کند.

نساجی که با یک بازی کمتر نسبت به رقبا در رده چهاردهم جدول قرار دارد برای بازگشت به رده‌های بالاتر جدول به دنبال برد مقابل پرسپولیس است، اما گل‌زدن به تیم یحیی گل‌محمدی کار سختی است. پرسپولیس در ۴ بازی گذشته لیگ هیچ گلی نخورده است و بدون شکست است. سرخپوشان از سویی دیگر در تلاش هستند که استحکام و وحدت تیمی خود را حفظ کنند. هرچند بعد از جدایی رسن شرایط این تیم کمی سخت خواهد شد و پرسپولیس از ترکیب ایده‌آلش فاصله می‌گیرد. در نساجی هم مهدی نظری به دلیل مصدومیت به احتمال فراوان غایب خواهد بود.

پرسپولیس در صورت شکست نساجی می‌تواند تا رده پنجم جدول صعود کند و با دو بازی کمتر در فاصله یک امتیازی استقلال و دو امتیازی گل‌گهرسیرجان صدرنشین قرار بگیرد، اما اگر تیم نساجی که مدیرانی استقلالی دارد بتواند اولین باخت را به نایب قهرمان آسیا در لیگ برتر بیستم تحمیل کند در آنصورت تمامی مدعیان خوشحال خواهند شد و خود نساجی هم نوار ناکامی‌اش را قطع می‌کند.

اسامی داوران مسابقه:

*جمعه ۵ دی ۹۹ (دیدار معوقه هفته پنجم)

نساجی قائم شهر – پرسپولیس

موعود بنیادی فر- محمد جواد مداح – قهرمان نجفی – یاسر همرنگ

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها