کد خبر : 55766

الدحیل به‌عنوان یکی از قدرتمندترین تیم‌های لیگ قطر امسال نتایج خوبی نگرفته و فعلا پایین‌تر از السد، الغرافه و الاهلی روی پله چهارم قرار دارد. این وضعیت برای باشگاه متمول قطری قابل قبول نیست؛ به خصوص که آنها به‌عنوان نماینده میزبان، بهمن‌ماه در جام‌جهانی باشگاه‌ها نیز حاضر خواهند بود.

به گزارش دنیای اقتصاد، هر تیم قطری قادر است تنها تعداد محدودی بازیکن خارجی داشته باشد و به همین دلیل صبری لموشی، سرمربی الدحیل تصمیم دارد در نقل‌وانتقالات زمستانی به جای نفرات فعلی بازیکنان خارجی بهتری به خدمت بگیرد.

یکی از خارجی‌های دحیل رامین رضاییان است که گویا کادرفنی از فراز و فرودهای او خسته شده. اگر بنا به جدایی بی‌قید و شرط و رایگان رضاییان باشد، احتمال قابل توجهی وجود دارد که او به پرسپولیس برگردد.

سرخپوشان به شدت در پست دفاع راست مشکل دارند و عمق این فاجعه با خطای هند مهدی شیری در فینال لیگ قهرمانان آشکار شد. این وسط فقط یک نکته جالب وجود دارد؛ اینکه یحیی گل‌محمدی، سرمربی فعلی پرسپولیس یک بار قبل از به شهرت رسیدن رضاییان از پذیرفتن او در ذوب‌آهن خودداری کرد.

سعید آذری، مدیرعامل پیشین ذوب در این مورد گفته بود: «ما قبل از انتقال رامین رضاییان از راه‌آهن به پرسپولیس این بازیکن را به گل‌محمدی پیشنهاد دادیم. یحیی آن موقع اعلام کرد رضاییان در فاز دفاعی ضعیف‌تر از فاز تهاجمی است و او را نخواست.» حالا اما شاید نظر گل‌محمدی عوض شده باشد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها