کد خبر : 55749

مدافع راست تازه ملی‌پوش شده پرسپولیس قرار است روز جمعه روی نیمکت تیمش بنشیند و بار دیگر سیامک نعمتی در سمت راست خط دفاعی بازی کند.

به گزارش خبرورزشی، شکست پرسپولیس در فینال، آن‌ هم با دو پنالتی که با VAR گرفته شد، هیزمی روی آتش خشم پرسپولیسی‌ها گذاشت که خطای بیجا و بچگانه هند مهدی شیری آن را داغ‌تر کرد. برای کسانی که آشنایی کمی با شبکه‌های اجتماعی ایرانی و کاربرانش داشتند، کاملاً معلوم بود که پس از این اتفاق و در صورت باخت پرسپولیس، اوضاع برای مهدی شیری خیلی سخت خواهد شد.

به سبک و سیاق چند سال اخیر، بازیکنان پرسپولیس که پس از برد یا باخت در هر رقابتی، مخصوصاً بازی‌های مهم، در اینستاگرام خود درباره بازی توضیحی به هواداران می‌دهند و بابت باخت، عذرخواهی و برد را تقدیم می‌کنند، پس از این بازی هم مهدی شیری پستی برای عذرخواهی گذاشت و بدون اشاره به جزئیات و خطایی که انجام داده بود، قول جبران به هواداران داد اما با باز کردن کامنت‌های این پست، دوباره همان ماجرای قلب‌های قرمز تکرار شده بود و این‌ بار به ضمیمه، جملاتی مثل «فدای ‌سرت» و «جبران کن» و «خسته نباشی» هم از کاربران دیده می‌شد. اتفاقی که خلاف انتظار رفتارهای هجمه‌ای چند سال اخیر در فوتبال ما بود.

درست است که این صفحه و بیشتر صفحه‌های اینستاگرامی پرطرفدار وارد فاز حمایتی از مهدی شیری شده بودند اما بعضی صفحات هواداری هم با گذاشتن لحظه خطای هند شیری و نوشتن جملات گلایه‌آمیز از او انتقاد کردند. در همین ارتباط شنیدیم کادر فنی پرسپولیس تصمیم گرفته است فعلاً به مهدی شیری استراحت بدهد. مدافع راست تازه ملی‌پوش شده پرسپولیس قرار است روز جمعه روی نیمکت تیمش بنشیند و بار دیگر سیامک نعمتی در سمت راست خط دفاعی بازی کند. بازگشت سیامک به خط دفاع به معنای حضور امید عالیشاه یا احسان پهلوان در سمت راست خط میانی خواهد بود. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها