کد خبر : 55710

بشار رسن از پرسپولیس جدا شد. اما حساب جدا شدن او از بقیه جدا شده های پرسپولیس در پیش از شروع لیگ جدا است.

بشار رسن در حالی از پرسپولیس جدا شد که از همان اول خیلی رو راست با مدیریت و هواداران علت جداییش را مطرح کرد و گفت که برای تامین معیشت خانواده پرجمعیت خود ناگزیر از قبول پیشنهاد تیم قطری است.

بعد از آن هم زمانی که دید دست پرسپولیس در میانه میدان برای فینال آسیا خالی است، قبول کرد که بدون دریافت دستمزد بماند و تا آخرین لحظه این بازی حساس هم از جان و دل برای تیمش مایه گذاشت.

از این رو حساب بشار رسن برای هواداران پرسپولیس از بقیه جدا شده های این فصل جدا است. موضوعی که به نظر می رسد کاپیتان پرسپولیس نیز به آن رسیده است.

سید جلال حسینی با انتشار پستی به تمجید از بشار رسن پرداخت و نوشت:

در همه زندگی یاد گرفتم که معرفت به ذاتِ آدماست، نه پیشینه، نه جایگاه و نه نسبت!

معرفت، چیزی شبیه به دانه‌های تسبیحی است که با نخ انسانیت، دور قلب بعضی‌ها هست.

فهمیدیم که معرفت داشتن، مرز نمی‌شناسد؛ خارجی و داخلی هم ندارد. حداقل بشار رسن این موضوع را خیلی خوب به رخ همه ما کشید. بشار در سخت‌ترین روزهای زندگی‌اش کنار پرسپولیس ماند تا عِرق و تعصبش را نشان دهد.

این جا زمین است، زمین گرد است، همه چیز به خودمان برمی‌گردد. بشار عزیز! معرفت تو راه سبزی پیش روی تو خواهد بود. آینده‌ات روشن.

دل ما برای تو و همه روزهای خوبی که با هم داشتیم تنگ می‌شود.

زمان خداحافظی؛ خاطرات زیادی از تو به ذهنم آمد، خاطراتی که جز خوبی، چیز دیگری را برایم تداعی نکرد. خوشحالم که جایگاه خوبی در قلب هواداران و همه خانواده پرسپولیس به دست آوردی که باعث می‌شود سال‌ها و تا همیشه بیادت باشیم.

به امید روزی که دوباره دست تقدیر، مسیری فراهم کند که راه‌مان یکی باشد.

جدایی بشار رسن از پرسپولیس

ارسال نظر

دیگر رسانه ها