کد خبر : 55706

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که تبریک تولدش از سوی آندره‌آ استراماچونی و دستیارانش سوپرایز بزرگی برای او بوده است.

به گزارش تسنیم، بهزاد غلامپور درباره تبریک سالروز تولدش از سوی آندره‌آ استراماچونی گفت: اقدام استراماچونی سوپرایز بزرگی برای من بود. اینکه یک نفر از آن طرف دنیا تولد دوست، همکار ک برادرش را تبریک بگوید، ارزش بزرگی دارد. من خودم صفحه شخصی در ایستاگرام ندارم و سیاوش، پسرم موضوع را به من گفت. 

وی افزود: در کنار استراماچونی، باید از سباستین لتو، مارکو و عمر دانسی هم تشکر کنم و معرفت و بزرگی‌شان را نشان دادند و سنگ تمام گذاشتند. 

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه شاید استراماچونی دلتنگ شادی‌های بعد از گل و پریدن او شده است، گفت: شاید اینطور باشد اما او مرا سوپرایز کرد. در طی 6 ماه کار کردن با او پی بردم او انسان بزرگی است. متاسفانه نگذاشتند او در استقلال بماند وگرنه 120 درصد شک نکنید او با استقلال قهرمان ایران و آسیا می‌شد.

غلام‌پور با اشاره به خاطره‌ای از استراماچونی گفت: به استراماچونی پیشنهاد دادم برای اهدای سلول‌های بنیادی خون تبلیغ کند و گفتم اگر از خون می‌ترسد به صورت نمادین در حال دادن خون باشد اما او گفت من ظاهری کاری انجام نمی‌دهم و اگر قرار باشد این کار را بکنم، دلی خواهم کرد. 

وی در رابطه با شرایط این فصل تیم فوتبال استقلال گفت: برای تیم محبوبم آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم که نتیجه بگیرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها