کد خبر : 55697

علی دایی سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی گل‌محمدی و تیمش کار بزرگی کردند که هیچ تیمی در ایران نمی‌تواند چنین کاری را انجام دهد.

به گزارش خبرورزشی، علی دایی در مصاحبه‌ای با سایت باشگاه پرسپولیس یک‌سره از یحیی گل‌محمدی و کادر فنی او تعریف و تمجید کرده است. در ادامه گزیده‌ای از این مصاحبه دایی را می‌خوانید:

* حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی‌توانست انجام بدهد. دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا در طول سه فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بربیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده است.

* من به مسائل دیگری که مطرح می‌شود کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل‌محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. هیچ چیز نباید باعث نادیده گرفتن این حقیقت بشود. همین که تیم پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت موفق به انجام کاری شد که خیلی‌ها در شرایط بهتر از عهده انجام آن برنمی‌آیند اثبات می‌کند پرسپولیس، یحیی و مجموعه تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده‌اند.

* یقین دارم حتی در این شرایط که هواداران قادر به حضور در ورزشگاه و حمایت از این طریق نیستند، پرسپولیس می‌تواند با دعا و پشتیبانی آن‌ها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پیاپی خود تلاش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است.این از آن کارهایی است که پرسپولیس می‌تواند انجامش بدهد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها