کد خبر : 55597

معاون باشگاه پرسپولیس از اقدام برای جذب جانشین بشار رسن که به تازگی از این تیم جدا شده خبر داد.

به گزارش ورزش سه، ابراهیم شکوری بعد از بازگشت اعضای پرسپولیس از دوحه که با دستیابی به عنوان نائب قهرمانی این تیم همراه بود، درباره شرایط این باشگاه اینطور توضیح داد: تیم ما در کمال شایستگی به فینال راه پیدا کرد و در فینال هم خیلی خوب کار کردیم و حتی می‌توانستیم برنده باشیم ولی روی ناخوش فوتبال به ما خودش را نشان داد و نتوانستیم قهرمان شویم ولی این نایب قهرمانی ما دیده می‌شود و خیلی مهم است.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن نیز اینطور توضیح داد: قطعا در زمان مناسب که نقل و انتقالات است برای جذب جانشین او اقدام خواهیم کرد. بشار در پرسپولیس خیلی زحمت کشید ولی با توافقی که قبلاً شده بود از تیم جدا شد. برای او آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم جای ایشان را در نیم فصل پر کنیم. راجع به این موضوع صحبت نکنیم بهتر است ولی قطار پرسپولیس بزرگ در حال حرکت است. ما نایب قهرمان آسیا هستیم و می‌توانستیم قهرمان آسیا باشیم. اگر VAR نبود حتی الان ما قهرمان بودیم ولی از شایستگی بچه‌ها چیزی کم نمی‌کند. ما 3 بازی کمتر در لیگ داریم و قطعا برای پنجمین قهرمانی پیاپی می‌جنگیم.

شکوری درباره دریافت پول پاداش آسیایی اینطور گفت: از پاداش آسیایی مقداری بابت هزینه‌ها کم خواهد شد. به محض اینکه پاداش از سوی AFC لحاظ شود ما خیلی شفاف به مردم توضیح می‌دهیم که چه مبلغی وارد باشگاه می‌شود و چه مبالغی را خرج می‌کنیم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها