کد خبر : 55596

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: آسیا برای ما تمام شده و از امروز برای لیگ برتر و دوره بعدی آسیا حاضر می‌شوم و امیدواریم پرقدرت‌تر از گذشته حضور پیدا کنیم.

به گزارش خبرورزشی، ابراهیم شکوری بعد از بازگشت تیم فوتبال پرسپولیس به ایران اظهار داشت: تیم ما در کمال شایستگی به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد و در فینال هم خیلی خوب کار کردیم و حتی می‌توانستیم برنده باشیم ولی روی ناخوش فوتبال به ما خودش را نشان داد و نتوانستیم قهرمان شویم ولی این نایب قهرمانی ما دیده می‌شود و خیلی مهم است. 

وی ادامه داد: تیم ما در آسیا و با حضور تیم‌های استرالیایی و قدرتمند دوم شد. باشگاه‌های آسیا زیرساخت‌های خوبی دارند و خوب هزینه می‌کنند ولی ما توانستیم موفق باشیم. آسیا برای ما تمام شده و از امروز برای لیگ برتر و دوره بعدی آسیا حاضر می‌شوم و امیدواریم پرقدرت‌تر از گذشته حضور پیدا کنیم. 

معاون باشگاه پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن عنوان کرد: قطعا در زمان مناسب که نقل و انتقالات است برای جذب جانشین او اقدام خواهیم کرد. بشار در پرسپولیس خیلی زحمیت کشید ولی با توافقی که قبلاً شده بود از تیم جدا شد. برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم و امیدواریم جای ایشان را در نیم فصل پر کنیم. راجع به این موضوع صحبت نکنیم بهتر است ولی قطار پرسپولیس بزرگ در حال حرکت است. ما نایب قهرمان آسیا هستیم و می‌توانستیم قهرمان آسیا باشیم. اگر VAR نبود حتی الان ما قهرمان بودیم ولی چیزی شایستگی بچه‌ها چیزی کم نمی‌کند.

وی اضافه کرد: ما ٣ بازی کمتر در لیگ داریم و قطعا برای پنجمین قهرمانی پیاپی می‌جنگیم.

شکوری درباره دریافت پول پاداش آسیایی تصریح کرد: از پاداش آسیایی مقداری بابت هزینه‌ها کم خواهد شد. به محض اینکه پاداش از سوی AFC لحاظ شود ما خیلی شفاف به مردم توضیح می‌دهیم که چه مبلغی وارد باشگاه می‌شود و چه مبالغی را خرج می‌کنیم. 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها