کد خبر : 55503

باشگاه پرسپولیس در واکنش به رد درخواست النصر عربستان از سوی دادگاه CAS بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه پرسپولیس در واکنش به  رد درخواست تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا از سوی باشگاه النصر در دادگاه CAS بیانیه‌ای را صادر کرد.

بیانیه پرسپولیس:

دادگاه داوری ورزش بار دیگر رای به پیروزی باشگاه پرسپولیس مقابل شکایت‌های متوالی النصر عربستان داد و با درخواست این باشگاه مبنی بر تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا مخالفت کرد.

این اتفاق بعد از لطف خدا، با پیگیری مدیریت و تیم حقوقی رقم خورد تا النصر را پس از شکست دادن در نیمه نهایی، چند بار دیگر در دادگاه‌های مختلف و معتبر شکست دهیم. کشتی به گل نشسته النصر به دنبال راهی برای حضور در فینال بود، اما تلاش مسئولان این باشگاه عایدی به غیر از هزینه‌های آنچنانی و ناکامی‌های بین‌المللی در پی نداشت.

پرسپولیس برای حضور در این رقابت‌ها، هرگز به دنبال رفتار غیر قانونی نبود و طبق مراحل و مفاد قانونی مقابل شکایت‌ها ایستاد. همه قرارداد‌ها قبل از سفر به دوحه تنظیم شده و کوچکترین منع قانونی برای استفاده از بازیکنان وجود نداشت. به هر حال، پرسپولیس با تازه‌ترین تصمیم دادگاه داوری ورزش، قطعا در فینال لیگ قهرمانان حضور دارد و شکایت النصر بار دیگر رد شد. این موفقیت حقوقی را باید به هواداران تبریک گفت. امیدواریم با هدف‌گذاری کادر فنی و بازیکنان، پرسپولیس به قهرمانی برسد و تاریخ‌ساز شود.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها