کد خبر : 55482

با اعلام وکیل باشگاه پرسپولیس دادگاه عالی ورزش درخواست باشگاه النصر برای صدور دستور موقت برای تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا را مردود دانست.

به گزارش خبرورزشی، امیر ساعد وکیل، وکیل باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت باشگاه النصر با انتشار مطلبی در فضای مجازی اعلام کرد: در پی شکایت باشگاه پرسپولیس با رسیدگی فوری پرونده شکایت النصر در دادگاه CAS، باشگاه النصر لایحه چهار وکیل خود برای صدور دستور موقت تأخیر مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا تا نتیجه نهایی این پرونده را علیه پرسپولیس ثبت کرد.

وی یادآور شد: برای حفظ تمرکز و آرامش بازیکنان و کادرفنی موضوع اعلام عمومی نشد و در سکوت اقدامات حقوقی لازم در مورد این پرونده صورت گرفت. روز دوشنبه دادگاه CAS فرصت داد تا چهارشنبه لایحه پرسپولیس درباره درخواست النصری‌ها ارائه شود. روز چهارشنبه نیز باشگاه عربستانی جو سازی‌های مغرضانه کرد که اسناد تخلف پرسپولیس افشا شده است. سپس لایحه پرسپولیس به موقع در این موضوع ثبت شد.

وکیل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: از روز پنجشنبه عصر، عربستانی‌ها شایعه پراکنی کردند که CAS لایحه پرسپولیس را نپذیرفته اما دادگاه CAS  دقایقی پیش اعلام کرد که درخواست دستور موقت النصر مردود است.

تیم فوتبال پرسپولیس , النصر عربستان ,

 
 
 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها