کد خبر : 55434

کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فرصت دوباره‌ای به هواداران پرسپولیس در قطر داد تا بتوانند در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه حضور داشته باشند.

به گزارش تسنیم ، با هماهنگی کمیته محلی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، فرصت دوباره‌ای برای تماشاگران ایرانی ایجاد شد تا برای حمایت از پرسپولیس در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به استادیوم الجنوب بروند.

در پایان مهلت ثبت نام ۵۰۰ هوادار ایرانی و ۵۰۰ هوادار کره‌ای برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، فقط ۱۵۰ ایرانی موفق به ثبت نام شدند که از میان حدود ۲۰ هزار ایرانی ساکن در قطر، عددی ناچیز بود.

با توجه به خواست هواداران ایرانی برای حضور حداکثری در استادیوم، کمیته محلی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در این خصوص رایزنی کرد و فرصت دوباره‌ای برای ثبت نام ایرانیان باز شد. از همین رو ۳۵۰ ایرانی دیگر باید تا پایان امشب (پنجشنبه) با رایزن فرهنگی سفارت ایران در دوحه تماس بگیرند و ثبت نام خود را انجام دهند که هواداران پرسپولیس حضور حداکثری در دیدار فینال داشته باشند. این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.

همچنین تست کووید-۱۹ صبح روز فینال و از ساعت ۸ در سالن مخصوصی که مجاور استادیوم السد قرار دارد گرفته خواهد شد و پس از پاسخ منفی، بلیت رایگان در اختیار هواداران قرار می‌گیرد تا آنها وارد استادیوم شوند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها