کد خبر : 55399

سرمربی سابق پرسپولیس واکنش جالبی به اتفاقات چند وقت اخیر داشت.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و حال حاضر تیم ملی عمان در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، با استقبال زیادی برای گفتگو در این خصوص مواجه شده است.

موضوعی که اکنون با واکنش جالبی از سوی او همراه شده است. برانکو در اینباره می‌گوید: من بارها برای پرسپولیس در این بازی حساس و تاریخی آرزوی موفقیت کرده‌ام و حتی گفتم که خوشحال‌ترین مرد خواهم بود که پرسپولیس قهرمان شود. با این حال طی روزهای اخیر درخواست‌های زیادی برای گفت‌گو وجود داشته که متاسفانه باید بگویم این غیرحرفه‌ای خواهد بود. من الان سرمربی تیم ملی عمان هستم و باید بخش بیشتر تمرکزم روی این تیم باشد. چرا در این مقطع از کارلوس کی‌روش سوال نمی‌شود. چرا گفته نمی‌شود پرسپولیس برای دومین بار به فینال رسیده و نظرش چیست؟

وی در بخش دیگری از گفتگو درباره درباره موضوع چاپ کتاب خاطرات دوباره برانکو در ایران که توسط مترجم وی به انتشا گر رسیده نیز گفت: من آن پست را حذف کردم. چرا که به طور دقیق از محتویات و چیزهایی که گفته شده بود قبل از آن اطلاع نداشتم. من آن را (کتاب خاطرات مترجم برانکو) تایید نمی‌کنم و به این خاطر حذف کردم.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها