کد خبر : 55355

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی روز شنبه هفته آینده به مصاف اولسان کره جنوبی خواهد رفت که ۱۰ بازیکن این تیم سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ را دارند.

به گزارش تسنیم، انتظار 77 روزه هواداران پرسپولیس برای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا پس از شکست النصر به روزهای آخر خود رسیده و سرخپوشان تا چند روز دیگر در دیداری سرنوشت‌ساز به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی خواهند رفت. دیداری که به طور حتم یکی از حساس‌ترین مسابقات تاریخ باشگاه‌ پرسپولیس خواهد بود و شاید پس از سه دوره حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در چهار سال گذشته و دو بار صعود به فینال این مسابقات، حالا نوبتی هم که باشد، نوبت قهرمانی سرخ‌های ایران در آسیاست.

پرسپولیس با وجود تمام کمبودها و نواقصی که برای فینال آسیا دارد، از محرومیت آل‌کثیر گرفته تا امیری و پهلوان، نکات مثبتی هم در تیمش دیده می‌شود که می‌تواند امید را در دل هواداران این تیم بیش از پیش بیفزاید. شاید مهمترین نکته مثبت شاگردان گل‌محمدی تجربه بالای تعدادی از آن‌ها در آسیاست، جایی که تعداد زیادی از این بازیکنان تجربه حضور در فینال لیگ قهرمانان در سال 2018 را دارند و این موضوع می‌تواند کمک زیادی به آن‌ها در دیدار مقابل اولسان کند. 

سید جلال حسینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن، امید عالیشاه و سید احسان حسینی بازیکنان کنونی پرسپولیس هستند که سابقه بازی در فینال سال 2018 مقابل کاشیما ژاپن را دارند و علاوه بر این بازیکنان، بوژیدار رادوشویچ و سعید حسین‌پور نیز در آن مسابقه نیمکت‌نشین بودند تا به این ترتیب بازیکنان پرسپولیس حداقل به لحاظ تجربه وضعیت بهتری نسبت به حریف کره‌ای خود داشته باشند.

از این بازیکنان اما به احتمال فراوان، سید جلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، احمد نوراللهی و بشار رسن در دیدار با اولسان نیز در ترکیب ثابت گل‌محمدی وارد زمین خواهند شد و حامد لک، حسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، مهدی عبدی و شاید علی شجاعی و آرمان رمضانی می‌توانند نفراتی باشند که اولین فینال آسیایی خود را به امید خلق یک حماسه بزرگ تجربه خواهند کرد.

پرسپولیس ساعت 15:30 روز شنبه 29 آذر ماه در ورزشگاه الجنوب قطر به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی خواهد رفت.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها