کد خبر : 55354

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر میهمان ذوب آهن است و سرمربی این تیم امیدوار است حداکثر نفراتش را برای این دیدار در اختیار داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال استقلال در اصفهان به مصاف ذوب آهن می‌رود و این دیدار از آن جهت برای آبی پوشان حساس است که در صورت پیروزی می‌توانند صدرنشینی خود را در این هفته حفظ کنند.

محمود فکری در حالی تیمش را در هفته‌های گذشته آماده بازی با رقبا می‌کرد که تعدادی از بازیکنانش را به دلایل مختلف از جمله مصدومیت در اختیار نداشت. در حالی که دو روز به این دیدار مهم آبی‌ها در هفته هفتم باقی مانده است، فکری به استفاده حداکثری از داشته‌هایش برای این دیدار امیدوار است.

وریا غفوری، شیخ دیاباته، مسعود ریگی و سیاوش یزدانی مصدومان هفته‌های اخیر تیم استقلال هستند که همگی بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت می‌توانند در صورت نیاز در اصفهان به میدان بروند. فرشید اسماعیلی هم دیگر بازیکنی بود که بنا به دلایل انضباطی در اختیار فکری قرار نداشت که ممکن است تکلیف وی نیز تا پیش از بازی با ذوب آهن مشخص شده و این بازیکن هم به جمع آبی پوشان اضافه شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها