کد خبر : 55093

مسئولان باشگاه تراکتور در حال بررسی گزینه‌های مدنظر برای هدایت تیم خود هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مسئولان باشگاه تراکتور بعد از اخراج منصوریان پروژه انتخاب سرمربی جدید تیم خود را آغاز کرده‌اند و آن‌ها در ابتدا مسعود شجاعی را به عنوان سرمربی موقت خود برگزیدند تا زمان کافی داشته باشند تا با بررسی بیشتر، گزینه نهایی را برای هدایت تیم خود انتخاب کنند.  

در حالی که گفته می‌شد ساکت الهامی  جانشین منصوریان می‌شود و دوباره هدایت سرخپوشان تبریزی را برعهده می‌گیرد، اما محرومیت مانعی برای حضور این مربی در تبریز شده است.  

علاوه بر این، فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال هم جزء گزینه‌های هدایت تراکتور بود و مذاکراتی هم با این مربی صورت گرفت، اما مجیدی این درخواست را قبول نکرد.  

گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال تراکتور را مورد بررسی قرار دادیم که از نظر خواهیم گذراند.  

الکساندر نوری مربی ایرانی- آلمانی همواره در بین گزینه‌های هدایت تراکتوری‌ها مطرح می‌شود و این بار هم شنیده می‌شود که این مربی در بین گزینه‌ها قرار دارد و مذاکراتی با این مربی صورت گرفته است. الکس نوری گزینه جدی استقلال برای این فصل هم بود.

مهدی تارتار  سرمربی تیم پیکان هم یکی از گزینه‌های هدایت تراکتور است و  حتی گفته می‌شود طرفین به توافقات نهایی دست یافتند، اما زنوزی مالک باشگاه تراکتور با انتخاب تارتار برای هدایت تیمش مخالفت کرده است.  

فراز کمالوند  در بین گزینه‌های هدایت تراکتور قرار دارد و مذاکراتی با این مربی صورت گرفته است. کمالوند سابقه حضور در تراکتور را دارد و باید دید این مربی دوباره به تبریز برمی گردد یا نه!  

علاوه بر این، از  علی کریمی و هومن افاضلی هم به عنوان گزینه‌های هدایت تراکتور نام برده می‌شود و باید دید کدام یک از آن‌ها هدایت سرخپوشان تبریزی را برعهده می‌گیرند.  

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها