کد خبر : 54989

رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال گفت: رایی که برای محمود فکری صادر شده، قابل تجدیدنظر است و در کمیته استیناف هم بررسی خواهد شد.

به گزارش میزان، جمشید نورشرق، رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص محکومیت محمود فکری به پرداخت غرامت به خاطر شکایت باشگاه نساجی به رادیو ایران گفت: آقای فکری تحت قرارداد باشگاه نساجی بودند که بعد از فسخ قراردادشان با استقلال قرارداد امضا کردند. این موضوع تا مدتی منجر به شکایت نزد کمیته تعیین وضعیت نشده بود، اما بعدا باشگاه نساجی تصمیم گرفت که این شکایت را ثبت کند. ما رسیدگی را آغاز کردیم و جلسه رسیدگی مان هم با حضور نمایندگان طرفین تشکیل شد. در نهایت هم رایی که مبنای آن قرارداد بود، صادر شد.

وی درباره اینکه محمود فکری ادعا کرده بود مبلغ فسخ قرارداد به صورت دوستانه در قرارداد آمده، گفت: چنین چیزی نداریم که موضوعی در قرارداد بیاید، اما به صورت دوستانه باشد. شروطی که در قرارداد می‌آید، برای طرفین تعهدآور است.  

رییس کمیته تعیین وضعیت در پاسخ به این سوال که امکان شکستن این رای وجود دارد، افزود: بله، این امکان وجود دارد. آرای ما قابل تجدیدنظر هست و دوستان ما در کمیته استیناف در صورت ثبت اعتراض، از ابتدا تا انتهای پرونده را بار دیگر بررسی خواهند کرد.

نورشق در پایان درباره اینکه در صورت تایید رای در استیناف فکری چقدر برای پرداخت غرامت زمان دارد و اگر مبلغ را پرداخت نکند، چه جریمه‌ای در انتظارش خواهد بود، گفت: زمان ندارد و باید فورا این آرا اجرا شود. اینکه چه ضمانت اجرایی برای این رای وجود خواهد داشت، بسته به درخواست باشگاه نساجی است. شاید ما پرونده را برای ایجاد یک ضمانت اجرایی نزد کمیته انضباطی بفرستیم.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها