کد خبر : 54813

هافبک دفاعی پرسپولیس کار سختی برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا توانسته است ۸ امتیاز از ۴ دیدار ابتدایی خود در لیگ برتر بیستم فوتبال ایران کسب کند.

عملکرد بازیکنان این تیم در آخرین دیدار خود مقابل شهر خودرو مشهد باعث پیروزی سه بر صفر این تیم شد تا شاگردان یحیی گل محمدی با آرامش و اعتماد به نفس بیشتری به فکر هفته‌های پیش رو باشند.

عملکرد هافبک‌های پرسپولیس در این دیدار باعث رضایت کامل یحیی گل محمدی و دستیارانش شده است تا آنها تصمیمی برای ایجاد تغییر در ترکیب این تیم در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشند.

پرسپولیس در حالی موفق به کسب پیروزی مقابل شهر خودرو شد که کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

با این حال وی شرایط بازی کردن را برای این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان قبل از برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان پیدا کرده است اما عملکرد میلاد سرلک و احمد نورالهی که موفق به گلزنی مقابل شهر خودرو میز شدند کار را برای بازگشت کامیابی نیا به ترکیب اصلی تیمش سخت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ۲۲ آذر با ذوب آهن اصفهان در تهران بازی می‌کند و سپس راهی قطر شده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را ۲۹ آذر مقابل نماینده شرق برگزار کند و اگر اعتماد گل محمدی به سرلک و نورالهی ادامه داشته باشد، کار کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب و بازی در فینال آسیا سخت خواهد بود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها