کد خبر : 54792

سرمربی اسبق استقلال ظهر جمعه عکسی در کنار عبدالعلی چنگیز ملی‌پوش دهه ۶۰ استقلال که در امارات مشغول مربیگری سطوح پایه‌ای است، منتشر کرد.

به گزارش خبرورزشی، وینفرد شفر با وجود شکایت از استقلال و دریافت اصل طلب، غرامت و دستمزد وکیل خود به طور تمام و کمال از باشگاه ایرانی بدون اینکه حتی یک دلار تخفیف بدهد، مرتب در فضای مجازی و مصاحبه‌های خود می‌خواهد این مسئله را القا کند که میان هواداران و بازیکنان استقلال با مدیرانی که آن برخورد را با او کردند، تفاوت قائل است، روی همین اصل هر از چند گاهی یاد استقلال کرده و عکس‌های مرتبط با آبی‌پوشان را منتشر می‌کند.

سرمربی اسبق استقلال که علاوه بر آلمان، در امارات نیز خانه دارد و این روزها ساکن دبی است، ظهر جمعه عکسی در کنار عبدالعلی چنگیز ملی‌پوش دهه ۶۰ استقلال که اتفاقاً او نیز از سال‌ها قبل در امارات مشغول مربیگری سطوح پایه‌ای است، منتشر کرد و با نشان دادن رابطه خوب خود با این پیشکسوت تحصیلکرده استقلال در کنار زمین فوتبال نوشت: از دیدنت خیلی خوشحال شدم چنگیز.

پس از پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در نیمه ‌نهایی جام ‌حذفی و البته کناره‌گیری دکتر نوروزی از معاونت پزشکی باشگاه نیز شاهد واکنش‌های جالب شفر پیرامون این وقایع در فضای مجازی بودیم و مشخص است اخبار استقلال را همچنان به طور دقیق دنبال می‌کند. شاید این مربی در ذهن خود متصور است که می‌تواند یک بار دیگر هم روی نیمکت آبی‌پوشان ایرانی قرار بگیرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها