کد خبر : 54723

نوده فرهانی گفت: بازار تهران از فردا (شنبه) باز خواهد بود چراکه سقف بازار تهران بلند است و دستور باز بودن پنجره‌ها را هم داده‌ایم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف با اشاره به شرایط کاری جدید اصناف از فردا گفت: اصناف بازار تهران هم از فردا باز خواهند بود، اما به شرط رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک این امر محقق خواهد شد.

وی تاکید کرد: بلند بودن سقف و دو درب عبور و خروج در پاساژ‌ها ادله باز بودن مجتمع‌های تجاری است. کرونا همواره با ما هست و باید با آن زندگی کنیم. این دستور ستاد مقابله با کروناست.

نوده فراهانی با اشاره به شرایط کار بازار تهران گفت: سقف بازار تهران بلند بوده و دستور باز بودن پنجره‌ها را داده ایم. ساعات کار این بازار تا ۵ طبق روال قبل بوده است.

وی افزود: صنوف با بسته شدن با رکود بدی مواجه شده اند بهتر است با رعایت همگانی اقتصاد را از چرخه نیندازیم چرا که کارگاه ها باید مالیات و بیمه را برای کارگران خود بپردازند.

این مقام مسئول در پایان تاکید کرد: مجدد تاکید می کنیم صنوف از تجمع در واحدهای خود بپرهیزند و پیرو دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا باشند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها