کد خبر : 54717

سرمربی استقلال گفت: در چهار بازی که انجام دادیم در برخی مواقع توسط داوران برایمان مشکلاتی ایجاد شد، ولی باز سکوت کردیم، آیا پاداش سکوت ما اتفاقاتی بود که رخ داد؟

به گزارش خبرورزشی، محمود فکری سرمربی تیم استقلال از خودش و مجموعه‌ای که در حال حاضر با آن همکاری می‌کند دفاع می‌کند. وضعیت تیمش را هم خیلی بد و ناگار ارزیابی نمی‌کند. مصاحبه تازه سرمربی استقلال را در زیر می‌خوانید:

*ما کارمان را دیر شروع کردیم و با توجه به این که در سه چهار فصل گذشته استقلال نتوانسته بود نتایج مورد نظر هوادارانش را به دست بیاورد از ابتدا هم می‌دانستیم که کار ما سخت است، ما تیم را دیر بستیم و عملا فرصت کمی برای آمادگی به منظور حضور در رقابت‌ها داشتیم.

*فکر البته تا اینجای کار طبق نظر پیشکسوتان، نتایج بدی نگرفته ایم و با وجود گذشت چهار هفته در جایگاه چهارم قرار داریم، اما تعجب می‌کنم از برخی افراد خودی که به دنبال خنجر زدن به تیم از پشت هستند وگرنه دشمن که دشمن است از او نباید انتظاری داشت، اما از خودی‌ها برای آرامش تیم و رسیدن به نتیجه مطلوب انتظار زیادی داریم.

*از پیشکسوتان باشگاه استقلال تشکر می‌کنم که در هفته‌های اخیر از ما حمایت‌های خوبی داشته اند، اما هواداران نیز بدانند که با گذشت زمان و هماهنگ‌تر شدن تیم قطعا بهتر از این‌ها در زمین مسابقه حاضر خواهیم شد.

*برایم جای سوال دارد که مجموعه ما هیچ اظهارنظری در مورد داوری نمی‌کند، ولی متاسفانه در چهار بازی که انجام دادیم در برخی مواقع توسط داوران برایمان مشکلاتی ایجاد شد، ولی باز سکوت کردیم، آیا پاداش سکوت ما اتفاقاتی بود که رخ داد؟

*از کمیته محترم داوران انتظار داریم تا فضا را به سمتی هدایت کنند که داوران با تمرکز بهتری حداقل در بازی‌ها سوت بزنند و ما به هیچ عنوان دوست نداریم درباره اتفاقات داوری اظهارنظری داشته باشیم.

*چون دوره بدنسازی کمی داشته ایم و فشردگی بازی‌های فصل گذشته تا به امروز باعث شد برخی بازیکنان ما مانند شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی و سیاوش یزدانی مصدوم شوند، اما بازیکنی مانند مسعود ریگی که با خطای صددرصد عمد بازیکن حریف در بازی مقابل پیکان مصدوم شد شرایط را برای ما سخت‌تر کرد.

*در فوتبال رسیدن به ترکیب ایده آل قطعا غیرممکن است، زیرا شرایط هر مسابقه با مسابقه قبلی فرق دارد و در یک بازی یکی از بازیکنان مصدوم و یک بازیکن محروم می‌شود و شما چاره‌ای ندارید تا در بازی بعدی بازیکنان دیگری را جایگزین کنید اما با شناختی که از بازیکنانم دارم مطمئنم بعد از گذشت شش الی هفت هفته قطعا بازی‌هایی به مراتب بهتری انجام خواهیم داد.

وی در پایان صحبت هایش گفت: بازی حساسی مقابل نفت آبادان داریم و با شناختی که از این تیم و سرمربی اش دارم امیدوارم با تلاش دوچندان بازیکنانم بتوانیم روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی سه امتیاز بازی را برای شادی هوادارانمان به دست بیاوریم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها