کد خبر : 54707

مدیران باشگاه استقلال با نظر کادرفنی تیم به دنبال جذب یک بازیکن در پست هافبک بازیساز هستند.

به گزارش ایلنا، تیم استقلال تهران تا پایان هفته چهارم لیگ برتر با کسب دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست هفت امتیاز کسب کرده و در رده چهارم جدول رده بندی لیگ بیستم حضور دارد. تیم تحت هدایت محمود فکری که برای بازی هفته پنجم در ورزشگاه آزادی برابر صنعت نفت آبادان آماده می‌شود قرار است با یک تغییر همراه شود.

فکری که با جدایی پرحرف‌و‌حدیث از تیم نساجی مازندران هدایت تیم استقلال تهران را برعهده گرفت زمانی به این تیم ملحق شد که نقل و انتقالات این تیم به صورت کامل بدون حضور سرمربی انجام شد و او هیچ دخالتی در جمع بندی نفرات برای این فصل از مسابقات نداشت.

باوجود اینکه اکثر بازیکنان فصل گذشته استقلال برای فصل جدید حفظ شده‌اند و همینطور ۷ بازیکن جدید هم به این تیم ملحق شد اما خلأ یک بازیکن بازیساز از سوی کادرفنی در ترکیب احساس شده است و از این مدیران باشگاه با نظر کادرفنی تیم به دنبال جذب یک بازیکن در پست هافبک بازیساز هستند.

استقلال در پست هافبک خلاق فصل گذشته از حضور علی کریمی استفاده می‌کرد که این بازیکن پس از پایان آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال همانطور که گفته بود با وجود تلاش‌های زیاد باشگاه تهرانی در نهایت ایران را ترک کرد و به تیم القطر ملحق شد.

در حال حاضر آرش رضاوند به عنوان جانشین کریمی در ترکیب استقلال شناخته می‌شود و او پس از نیمکت نشینی‌هایی که اغلب داشت فرصت پیدا کرده تا در ترکیب اصلی فیکس باشد؛ اگرچه در صورت مصدومیت او برابر پیکان هم داریوش شجاعیان جانشین او شد و کادرفنی مشکل چندانی با جانشینی این بازیکن هم ندارند اما کادرفنی جذب یک بازیکن طراز اول در پست هافبک بازیساز را ملزومه موفقیت در ادامه فصل می‌دانند.

در این راستا شنیده می‌شود گفتگوهای باشگاه با چند بازیکن داخلی و همینطور چند بازیکن ایرانی که البته سابقه برتن کردن پیراهن استقلال را هم داشته‌اند انجام شده است اما هنوز هیچ اطلاعاتی از روند دقیق این مذاکرات در دسترس نیست. قابل پیش بینی است که جذب یک بازیکن در این پست پیش از فرا رسیدن پنجره نقل و انتقالات پیش رو انجام می‌شود و اگر آنها تا نیم فصل هم نتوانند بازیکن مدنظرشان را جذب کنند در نهایت پنجره نقل و انتقالات زمستانی زمان معرفی بازیکن جدید استقلال خواهد بود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها